Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Poszukiwani świadkowie śmiertelnego wypadku.

Policjanci z Opola poszukują świadków wypadku drogowego z 14 stycznia 2021 roku.

Policjanci z Opola poszukują świadków wypadku drogowego z 14 stycznia 2021 roku. Do zdarzenia doszło między Sosnówką i Dąbrową na DK46. Tam, około godziny 09:00, kierujący osobowym passatem z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku osobowym leksusem. W wyniku tego wypadku śmierć poniósł kierujący passatem. Wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem telefonu 47 861 25 83.
Do wypadku doszło 14 stycznia 2021 roku około godziny 09:00 na DK46 między Sosnówką i Dąbrową. Tam kierujący osobowym peugeotem, z nieustalonej przyczyny, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku osobowym leksusem. W wyniku tego wypadku, śmierć poniósł 43-letni kierujący passatem.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku lub mają wiedzę na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem telefonu 47 861 25 83.

KMP w Opolu

10199
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

32-letnia kierująca chevroletem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu, w wyniku czego zderzyła się z prawidłowo jadącym

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.