Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Poszukiwani świadkowie śmiertelnego wypadku.

Policjanci z Opola poszukują świadków wypadku drogowego z 14 stycznia 2021 roku.

Policjanci z Opola poszukują świadków wypadku drogowego z 14 stycznia 2021 roku. Do zdarzenia doszło między Sosnówką i Dąbrową na DK46. Tam, około godziny 09:00, kierujący osobowym passatem z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku osobowym leksusem. W wyniku tego wypadku śmierć poniósł kierujący passatem. Wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem telefonu 47 861 25 83.
Do wypadku doszło 14 stycznia 2021 roku około godziny 09:00 na DK46 między Sosnówką i Dąbrową. Tam kierujący osobowym peugeotem, z nieustalonej przyczyny, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku osobowym leksusem. W wyniku tego wypadku, śmierć poniósł 43-letni kierujący passatem.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku lub mają wiedzę na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem telefonu 47 861 25 83.

KMP w Opolu

10004
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca o godzinie 6:09 strażacy otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego bmw na drodze wojewódzkiej nr 423 w Gogolinie.