Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Poszukiwana listem gończym ALESIA KUDZELICH.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Opolu poszukują Alesie Kudzelich.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Opolu poszukują Alesie Kudzelich.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanej, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem telefonu 47 861 25 45 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Opolu prowadzi poszukiwania na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Katowicach

KUDZELICH Alesia, c. Aleksandra,

ur. 02.07.1997r. Pińsk

ost. miejsce zamieszkania Mysłowice.

Sąd Okręgowy w Katowicach skazał Alesie Kudzelich na karę więzienia za przestępstwa kradzieży. 25-latka nie stawiła się jednak w Zakładzie Karnym i ukrywa się przed organami ścigania, dlatego Sąd Okręgowy w Katowicach wydał za nią list gończy.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanej proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu pod numerem telefonu 47 861 25 45 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Źródło KMP w Opolu

10455
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Wiadomości

Policjanci z Lewina Brzeskiego zatrzymali 31-latka. Mieszkaniec powiatu brzeskiego przechowywał w mieszkaniu marihuanę.

Z ostatniej chwili

W piątek 24 marca o godzinie 9:10 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na ul. Kaliskiej w Praszce.

Wiadomości

Blisko 1,5 promila alkoholu miał w organizmie 58-letni kierowca peugeota. Podczas swojej szarży ulicami Otmuchowa, uszkodził zaparkowany