Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policyjny pościg za volkswagenem sharanem zakończył się w centrum Opola na …(wideo)

Wczoraj (25.07.) o godzinie 22:30 doszło do kolizji volkswagena sharana ze

Policyjny pościg za volkswagenem sharanem zakończył się w centrum Opola na ...(wideo)

Wczoraj (25.07.) o godzinie 22:30 doszło do kolizji volkswagena sharana ze słupkami na chodniku przy ul. Zamkowej w Opolu. Prawdopodobnie było to pokłosie pościgu policyjnego, który zakończył się właśnie na tych słupkach. Zatrzymano dwie osoby podróżujące volkswagenem. Policja nie udziela żadnych informacji. Do sprawy jeszcze wrócimy.

Nowe Informacje

Aktualizacja 27.07.2021
Z ustaleń policji wynika, że dwaj obywatele Ukrainy poruszający się volkswagenem zignorowali sygnały świetlne i dźwiękowe radiowozu, który próbował zatrzymać pojazd do kontroli drogowej. Kierowca jadąc w stronę centrum stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słupki. Obaj mężczyźni zostali spacyfikowani, zakuci w kajdanki oraz przebadani na zawartość alkoholu w organiźmie. Badanie wykazało, że obaj mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. Zatrzymanych przewieziono na izbę zatrzymań. Po wytrzeźwieniu przedstawiono im zarzuty za, które grozi im do dwóch lat więzienia.

Więcej informacji jutro.

4858
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Kultura

Za oknami coraz niższe temperatury, ale w kinach Helios jest coraz cieplej, a to za sprawą nowości w repertuarze oraz kolejnych, premierowych

Z ostatniej chwili

W nocy na rondzie obok Makro na obwodnicy Opola ciężarówka przewożąca cement przewróciła się na bok.

Z ostatniej chwili

W czwartek 1 grudnia o godzinie 19:05 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK46 na trasie Opole-Niemodlin w miejscowości

Wiadomości

Dla każdego z nas pierwsze tygodnie grudnia to czas przedświątecznych przygotowań, szukania dobrych okazji i robienia prezentów bliskim.