Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjant uratował życie 22-latkowi.

Strzelecki kryminalny uratował życie 22-latkowi, który chciał popełnić samobójstwo

Policjant uratował życie 22-latkowi.
????????????????????????????????????

Strzelecki kryminalny uratował życie 22-latkowi, który chciał popełnić samobójstwo. Przytrzymał mężczyznę zwisającego z dachu aż do momentu rozłożenia przez strażaków skokochronu. Dzięki błyskawicznej reakcji policjanta życiu młodego mężczyzny nie zagraża już niebezpieczeństwo.

W środę, o godzinie 21:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich otrzymuje zgłoszenie, że młody mężczyzna chodzi po dachu strzeleckiego budynku PKS. Bardzo niepokojące było również to, że mężczyzna miał krzyczeć, że chce popełnić samobójstwo. Na miejsce natychmiast skierowano patrole Policji, zastępy straży pożarnej oraz zespół pogotowia ratunkowego. W rejonie dworca funkcjonariusze szybko zauważyli osobę, siedzącą na krawędzi zadaszenia budynku. Młody mężczyzna płacząc krzyczał, że nie chce już dłużej żyć. Obecni na miejscu policjanci utrzymywali stały kontakt słowny z mężczyzną, oczekując na przyjazd zespołu negocjatorów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.
Nagle mężczyzna w trakcie rozmowy z policjantami, osunął się z dachu. W ostatniej chwili przytrzymał się krawędzi zadaszenia. Strzelecki kryminalny natychmiast wbiegł na dach i w asyście jednego ze świadków przytrzymał mężczyznę za ręce. W tym czasie straż pożarna rozłożyła skokochron, na który bezpiecznie go opuszczono. Mężczyzna w wyniku zdarzenia nie doznał żadnych obrażeń. Został przewieziony do strzeleckiego szpitala.
Gdyby nie dynamiczne działanie strzeleckiego kryminalnego próba odebrania życia przez 22-latka mogła okazać się skuteczna. Pamiętajmy – w każdym powiecie funkcjonują instytucje, do których można zwrócić się o wsparcie w ciężkich chwilach. Pomocy możesz też szukać na stronie http://samobojstwo.pl/ KPP w Strzelcach Opolskich

2317
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Od 1 kwietnia na Opolszczyźnie do realizacji programu profilaktyki raka jelita grubego

Wiadomości

Pomagamy i chronimy. Nie tylko mieszkańcom naszego powiatu, ale również czworonogom, Mundurowi ze strzeleckiej drogówki zauważyli psa

Komunikaty

To dopiero pierwszy tydzień wiosny, a w części Opolszczyzny już zapowiadane są wiosenne burze.

Wiadomości

Mieszkanka Gminy Zawadzkie chciała zainwestować w kryptowaluty i zarejestrowała się na popularnych portalach inwestycyjnych.