Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjant po służbie zatrzymał kierowcę opla, który jechał całą szerokością jezdni. Badanie alkomatem wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Policjant po służbie zauważył kierowcę, jadącego całą szerokością jezdni. Natychmiast

Policjant po służbie zauważył kierowcę, jadącego całą szerokością jezdni. Natychmiast

Policjant po służbie zauważył kierowcę, jadącego całą szerokością jezdni. Natychmiast powiadomił o tym policjantów ze strzeleckiej drogówki, z którymi na co dzień pełni służbę. Kierowca opla został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jego organizmie.
12 marca, w godzinach wieczornych, w Strzelcach Opolskich, kierowca osobowego opla poruszał się całą szerokością jezdni, wjeżdżając na uliczne krawężniki, a nawet na przeciwległy pas ruchu, czy też wprost pod przejeżdżające samochody. Podejrzane zachowanie kierowcy zwróciło uwagę policjanta będącego po służbie, który na co dzień pracuje w Wydziale Ruchu Drogowego strzeleckiej komendy. Funkcjonariusz niezwłocznie powiadomił o niebezpiecznej jeździe kierowcy swoich kolegów ze strzeleckiej drogówki, którzy tego dnia pełnili służbę. Mundurowi błyskawicznie wyruszyli za wskazanym pojazdem, będąc w stałym kontakcie telefonicznym ze zgłaszającym. Już po chwili pojazd został zatrzymany do kontroli drogowej.

Kierowcą opla okazał się 26-letni mieszkaniec powiatu strzeleckiego. Mężczyznę przebadano alkomatem, wynik badania wskazał ponad 2,5 promila alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy.

Mężczyźnie grozi wysoka kara grzywny, wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów oraz 2 lata więzienia.

Źródło KPP Strzelce Opolskie Foto Archiwum

795
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 9 grudnia o godzinie 19:30 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku na skrzyżowaniu ulic Kowalczyków - Jagiellonów w Opolu.

Wiadomości

We wtorek 6 grudnia po godzinie 22:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o samochodzie, który wjechał w latarnię na Placu Wolności w Opolu.

Z ostatniej chwili

W czwartek 8 grudnia o godz. 18.47 na drodze wojewódzkiej nr 426, która łączy Zawadzkie ze Strzelcami Opolskimi. Kierowca skody fabii wypadł

Wiadomości

Nyscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło Nysie.