Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci zatrzymali złodzieja paliwa na stacji benzynowej. Okazało się ze 30-latek był pijany i cofnięte miał uprawnienia do kierowania.

Strzeleccy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży, który samochodem, a następnie pieszo uciekał przed policją. Okazało się, że 30-latek

Policjanci zatrzymali złodzieja paliwa na stacji benzynowej. Okazało się ze 30-latek był pijany i cofnięte miał uprawnienia do kierowania.

Strzeleccy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży, który samochodem, a następnie pieszo uciekał przed policją. Okazało się, że 30-latek miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami i ponad promil alkoholu w organizmie. Grozi mu do 5 lat więzienia.

W ubiegłą środę, w godzinach nocnych, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich otrzymał zgłoszenie o kradzieży paliwa ze stacji benzynowej w Jemielnicy. Już po chwili policjanci zauważyli sprawcę kradzieży. Mundurowi wydali kierowcy peugeota sygnały do zatrzymania się, ten jednak je zlekceważył i zacząć uciekać ulicami miasta. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Nagle kierowca peugeota skręcił w boczną drogę, opuścił pojazd i zaczął uciekać przez pole. Już po chwili został zatrzymany przez policjantów.


Kierowcą pojazdu okazał się mieszkaniec gminy Strzelce Opolskie. W trakcie wykonywania czynności ustalono, że kradzież paliwa i niezatrzymanie do kontroli to nie jedyne naruszenie prawa, jakich dopuścił się 30-latek. Mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Dodatkowo badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.
Za popełnione czyny 30-latkowi grozi wysoka kara grzywny oraz kara 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło KPP Strzelce Opolskie Foto Archiwum

1266
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedzielę 3 lipca wpłynęło do SK KP PSP w Krapkowicach o godzinie 20:00 o zdarzenia na autostradzie A4 na 244 km w kierunku...

Wiadomości

Niestety wciąż zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy pod wpływem alkoholu siadają za kierownicami swoich samochodów.

Z ostatniej chwili

W sobotę 2 lipca przed godziną 19:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK45 na trasie Opole-Kluczbork w miejscowości Jełowa.

Wiadomości

Kierowca audi wyprzedzał w miejscu niedozwolonym, a prowadzący ciężarowe volvo wykonał ten sam manewr na przejściu dla pieszych.