Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci zatrzymali złodzieja paliwa na stacji benzynowej. Okazało się ze 30-latek był pijany i cofnięte miał uprawnienia do kierowania.

Strzeleccy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży, który samochodem, a następnie pieszo uciekał przed policją. Okazało się, że 30-latek

Policjanci zatrzymali złodzieja paliwa na stacji benzynowej. Okazało się ze 30-latek był pijany i cofnięte miał uprawnienia do kierowania.

Strzeleccy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży, który samochodem, a następnie pieszo uciekał przed policją. Okazało się, że 30-latek miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami i ponad promil alkoholu w organizmie. Grozi mu do 5 lat więzienia.

W ubiegłą środę, w godzinach nocnych, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich otrzymał zgłoszenie o kradzieży paliwa ze stacji benzynowej w Jemielnicy. Już po chwili policjanci zauważyli sprawcę kradzieży. Mundurowi wydali kierowcy peugeota sygnały do zatrzymania się, ten jednak je zlekceważył i zacząć uciekać ulicami miasta. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Nagle kierowca peugeota skręcił w boczną drogę, opuścił pojazd i zaczął uciekać przez pole. Już po chwili został zatrzymany przez policjantów.


Kierowcą pojazdu okazał się mieszkaniec gminy Strzelce Opolskie. W trakcie wykonywania czynności ustalono, że kradzież paliwa i niezatrzymanie do kontroli to nie jedyne naruszenie prawa, jakich dopuścił się 30-latek. Mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Dodatkowo badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.
Za popełnione czyny 30-latkowi grozi wysoka kara grzywny oraz kara 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło KPP Strzelce Opolskie Foto Archiwum

1535
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

25 listopada do kozielskiego komisariatu przyjechał 26-letni kierowca volkswagena. Mundurowi podjęli czynności wobec mężczyzny, gdyż ten

Wiadomości

Zatrzymany chwilę po tym jak wtargnął na plebanię i zniszczył przedmioty, które tam się znajdowały.

Z ostatniej chwili

2,5 promila miał kierowca zatrzymany po pościgu w okolicach Świerczowa.

Wiadomości

W piątek 25 listopada o godzinie 22:15 dwa zastępy z JRG Krapkowice oraz zastęp z Ochotnicza Straż Pożarna w Krępnej zostały zadysponowane