Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci zatrzymali uprawnienia 26-latce za przekroczenie prędkości autem w terenie zabudowanym na 3 miesiące.

Jazda samochodem z nadmierną prędkością to nie tylko ryzyko utraty prawa jazdy, ale

Uprawnienia, straciła uprawnienia, przekroczenie prędkości nadmierna prędkość zatrzymanie prawka, info opole, informacje opolskie, gazeta opolska, wiadomości Opolskie,

Jazda samochodem z nadmierną prędkością to nie tylko ryzyko utraty prawa jazdy, ale przede wszystkim zagrożenie dla życia i zdrowia samego kierowcy oraz innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego policjanci z drogówki dbając o bezpieczeństwo na drogach każdego dnia kontrolują prędkość z jaką poruszają się kierowcy. Wczoraj funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 26-letniej kierującej, która w obszarze zabudowanym jechała z prędkością 94 km/h.
Wczoraj, przed godziną 19:00 policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiego ruchu drogowego, zauważyli w Sławięcicach na ul. Batorego dacię. 26-letnia kierująca w obszarze zabudowanym na obowiązującej „czterdziestce” jechała z prędkością 94 km/h.

Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli. W związku z przekroczeniem prędkości w obszarze zabudowanym o 54 km/h policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy na 3 miesiące. Dodatkowo kierująca została ukarana wysokim mandatem, a na jej konto trafiło 10 punktów karnych.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość to wciąż główna przyczyna wypadków drogowych, dlatego apelujemy o rozwagę i stosowanie się do ograniczeń prędkości na drodze.

Źródło KPP Kędzierzyn Koźle

1702
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września w godzinach wieczornych do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Wyzwolenia w Ozimku.

Z ostatniej chwili

W sobotę 24 września o godzinie 3:00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Grabów w powiecie strzeleckim.

Wiadomości

Namysłowscy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali 45-latka podejrzanego o kradzież pieniędzy z przypadkowego samochodu.

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września około godziny 13:45 do dyżurnego z KWP wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu z hulajnogą na ,której poruszał