Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci zatrzymali uprawnienia 26-latce za przekroczenie prędkości autem w terenie zabudowanym na 3 miesiące.

Jazda samochodem z nadmierną prędkością to nie tylko ryzyko utraty prawa jazdy, ale

Uprawnienia, straciła uprawnienia, przekroczenie prędkości nadmierna prędkość zatrzymanie prawka, info opole, informacje opolskie, gazeta opolska, wiadomości Opolskie,

Jazda samochodem z nadmierną prędkością to nie tylko ryzyko utraty prawa jazdy, ale przede wszystkim zagrożenie dla życia i zdrowia samego kierowcy oraz innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego policjanci z drogówki dbając o bezpieczeństwo na drogach każdego dnia kontrolują prędkość z jaką poruszają się kierowcy. Wczoraj funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 26-letniej kierującej, która w obszarze zabudowanym jechała z prędkością 94 km/h.
Wczoraj, przed godziną 19:00 policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiego ruchu drogowego, zauważyli w Sławięcicach na ul. Batorego dacię. 26-letnia kierująca w obszarze zabudowanym na obowiązującej „czterdziestce” jechała z prędkością 94 km/h.

Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli. W związku z przekroczeniem prędkości w obszarze zabudowanym o 54 km/h policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy na 3 miesiące. Dodatkowo kierująca została ukarana wysokim mandatem, a na jej konto trafiło 10 punktów karnych.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość to wciąż główna przyczyna wypadków drogowych, dlatego apelujemy o rozwagę i stosowanie się do ograniczeń prędkości na drodze.

Źródło KPP Kędzierzyn Koźle

2005
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 3 października o godzinie 16:14 służby ratunkowe dostały wezwanie od operatora nr alarmowego 112 o zderzenie osobówki

Z ostatniej chwili

We wtorek 3 października o godzinie 14:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na Alei Przyjaźni w Opolu.

Z ostatniej chwili

Podczas służby nigdy nie wiadomo, z jakimi zadaniami przyjdzie się nam mierzyć. Policjanci doprowadzali do komendy osobę poszukiwaną

Wiadomości

Blisko 200 gramów narkotyków zabezpieczyli kryminalni z Brzegu. Zatrzymani do sprawy to 28-letnia kobieta i 33-letni mężczyzna.