Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci zatrzymali małżeństwo, które kradło artykuły w hipermarkecie .Grozi im do 5 lat więzienia.

Namysłowscy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzież w hipermarkecie. To 41-latka i 62-latek z Opola.

Namysłowscy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzież w hipermarkecie. To 41-latka i 62-latek z Opola. Małżeństwo było już w przeszłości wielokrotnie karane za podobne czyny. Podejrzani usłyszeli zarzut kradzieży artykułów spożywczych za blisko 800 złotych. Grozi im do 5 lat więzienia.
Gdy ochroniarz namysłowskiego marketu ujawnił kradzież i zatrzymał podejrzanych, natychmiast wezwał patrol policji.

Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce ustalili, że ujęte na próbie kradzieży osoby to małżeństwo z Opola. Za pomocą systemu informatycznego policji mundurowi sprawdzili, że 41-letnia kobieta i 62-letni mężczyzna znani są organom ścigania i byli już w przeszłości wielokrotnie karani za kradzieże w sklepach na terenie całej Opolszczyzny.

Policjanci postanowili jeszcze sprawdzić wnętrze samochodu, którym przyjechało małżeństwo. Okazało się, że w bagażniku pochowanych było wiele produktów spożywczych, również pochodzących z kradzieży.

Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani i przewiezieni do jednostki policji. Usłyszeli zarzut kradzieży produktów na kwotę blisko 800 złotych. Za takie przestępstwo grozi im do 5 lat więzienia.

Obecnie śledczy sprawdzają, czy w ostatnim czasie, małżeństwo nie dokonało podobnych kradzieży w innych marketach na terenie Namysłowa i okolic.

Zródło KPP w Namysłowie

1827
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 6 lipca o godzinie 12:34 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku w miejscowości Dobrzeń Wielki.

Wiadomości

Wymówki, usprawiedliwienia, wskazywanie na jakieś "szczególne okoliczności" - kierowcy zatrzymani za jazdę pod wpływem alkoholu tłumaczą

Z ostatniej chwili

We wtorek 5 lipca po godzinie 12:00, na trasie Namysłów-Smarchowice Śląskie dachował 19-letni kierowca renaulta.

Z ostatniej chwili

We wtorek 5 lipca po godzinie 16:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku na skrzyżowaniu ulic Ozimska,