Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci zatrzymali małżeństwo, które kradło artykuły w hipermarkecie .Grozi im do 5 lat więzienia.

Namysłowscy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzież w hipermarkecie. To 41-latka i 62-latek z Opola.

Namysłowscy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzież w hipermarkecie. To 41-latka i 62-latek z Opola. Małżeństwo było już w przeszłości wielokrotnie karane za podobne czyny. Podejrzani usłyszeli zarzut kradzieży artykułów spożywczych za blisko 800 złotych. Grozi im do 5 lat więzienia.
Gdy ochroniarz namysłowskiego marketu ujawnił kradzież i zatrzymał podejrzanych, natychmiast wezwał patrol policji.

Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce ustalili, że ujęte na próbie kradzieży osoby to małżeństwo z Opola. Za pomocą systemu informatycznego policji mundurowi sprawdzili, że 41-letnia kobieta i 62-letni mężczyzna znani są organom ścigania i byli już w przeszłości wielokrotnie karani za kradzieże w sklepach na terenie całej Opolszczyzny.

Policjanci postanowili jeszcze sprawdzić wnętrze samochodu, którym przyjechało małżeństwo. Okazało się, że w bagażniku pochowanych było wiele produktów spożywczych, również pochodzących z kradzieży.

Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani i przewiezieni do jednostki policji. Usłyszeli zarzut kradzieży produktów na kwotę blisko 800 złotych. Za takie przestępstwo grozi im do 5 lat więzienia.

Obecnie śledczy sprawdzają, czy w ostatnim czasie, małżeństwo nie dokonało podobnych kradzieży w innych marketach na terenie Namysłowa i okolic.

Zródło KPP w Namysłowie

1922
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W piątek 25 listopada o godzinie 22:15 dwa zastępy z JRG Krapkowice oraz zastęp z Ochotnicza Straż Pożarna w Krępnej zostały zadysponowane

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada około godziny 13:50 strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na 273 km A4 w kierunku Katowic.

Z ostatniej chwili

W sobotę, 26 listopada rano w Pisarzowicach w powiecie krapkowickim zderzył bus zderzył się z samochodem ciężarowym.

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada po godzinie 22:00 do służby ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku DK 46 w pobliżu miejscowości Ścibórz.