Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci zatrzymali do kontroli motorowerzystę. Badanie wykazało 2 promile. Dodatkowo…

Policjanci zatrzymali do kontroli motorowerzystę, który nie miał kasku ochronnego. Badanie trzeźwości wykazało około 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Policjanci zatrzymali do kontroli motorowerzystę. Badanie wykazało 2 promile. Dodatkowo...

Policjanci zatrzymali do kontroli motorowerzystę, który nie miał kasku ochronnego. Badanie trzeźwości wykazało około 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Ponadto 32-latek posiadał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Teraz mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat więzienia.

Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej drogówki, patrolując ulice gminy Cisek, zwrócili uwagę na jadącego bez kasku motorowerzystę. Zatrzymali mężczyznę do kontroli, w trakcie której wyczuli od niego alkohol. Funkcjonariusze poddali kierowcę badaniu trzeźwości. Okazało się, że 32-latek miał w wydychanym powietrzu około 2 promile alkoholu. Dodatkowo mężczyzna posiadał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Za swoje zachowanie 32-letni mieszkaniec naszego powiatu odpowie przed sądem. Oprócz konsekwencji związanych z przestępstwem kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości pomimo sądowego zakazu, odpowie także za popełnione wykroczenie. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Apelujemy o rozsądek. Kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu jest skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne.

Źródło KPP Kędzierzyn Koźle

898
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

We wtorek 28 czerwca kontrola zgłoszonego do kontroli autobusu zakończyła się zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego oraz zakazem

Wiadomości

Kierowca audi wyprzedzał w miejscu niedozwolonym, a prowadzący ciężarowe volvo wykonał ten sam manewr na przejściu dla pieszych.

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole