Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę land rovera.22-latek w aucie miał amfetaminę. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Ponad 60 gramów narkotyków zabezpieczyli policjanci z Grodkowa. 22-latek z kilkoma porcjami amfetaminy został zatrzymany podczas kontroli

Policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę land rovera.22-latek

Ponad 60 gramów narkotyków zabezpieczyli policjanci z Grodkowa. 22-latek z kilkoma porcjami amfetaminy został zatrzymany podczas kontroli drogowej.

Pozostałe narkotyki miał ukryte w mieszkaniu. Za posiadanie znacznej ilość środków odurzających grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.

27 listopada policjanci z Grodkowa zatrzymali do kontroli land rovera. Za jego kierownicą siedział 22-latek. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziło nerwowe zachowanie mężczyzny. Szczegółowa kontrola pokazał, że posiadał on przy sobie kilka gramów amfetaminy.

Policjanci zatrzymali podejrzewanego, a substancje zabezpieczyli. Następnego dnia przeszukali jego mieszkanie. Tam ujawnili kolejne porcje zakazanych substancji. W różnych miejscach mężczyzna miał schowane woreczki z zielonym suszem i białym proszkiem. Badanie na narkotesterze pokazało, że zabezpieczone środki to kilka gramów marihuany i ponad 60 gramów amfetaminy.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Przyznał się do niego. Grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności. W związku z podejrzeniem kierowania pod wpływem narkotyków została od niego pobrana krew do badania.

Źródło KPP w Brzegu

1111
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Niestety, mimo szeroko zakrojonych działań mundurowych i wielu kampanii społecznych uczulających na tego typu procedery, seniorzy cały czas

Wiadomości

Przy kontroli okazało się, że kierowca w schowkach miał ukryte narkotyki. Od kierowca pobrana została krew. Mężczyźnie grozi kara

Z ostatniej chwili

Kilkanaście minut od zgłoszenia policjanci z Praszki zatrzymali 35-latka, który napadł na mieszkankę powiatu kłobuckiego i usiłował wyrwać

Wiadomości

Zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających usłyszał 32-letni mieszkaniec gminy Wołczyn.