Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

POLICJANCI ZATRZYMALI 37-LATKA POSZUKIWANEGO LISTAMI GOŃCZYMI.UKRYWAŁ SIĘ…

Policjanci z Komisariatu w Kietrzu we współpracy z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu zatrzymali poszukiwanego listami gończymi.

Policjanci z Komisariatu w Kietrzu we współpracy z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu zatrzymali poszukiwanego listami gończymi. 37-latek ukrywał się poza granicami naszego kraju. Mężczyzna poszukiwany był od 9 lat za liczne przestępstwa kryminalne, a żeby utrudnić pracę policjantom zmienił swój wizerunek. Teraz zatrzymany musi odbyć karę blisko 2 lat więzienia.Policjanci z Kietrza od blisko 9 lat poszukiwali 37-letniego mieszkańca gminy Branice za którym wydane były listy gończe. Mężczyzna miał na swoim koncie oszustwa oraz kradzieże z włamaniem. Z ustaleń pracujących nad tą sprawą funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami naszego kraju. Żeby utrudnić pracę poszukiwawczą 37-latek zmienił również swój wizerunek. Jednak pod koniec października jeden z dzielnicowych uzyskał informację, że poszukiwany może znajdować się na terenie śląska.
Kietrzańscy policjanci nawiązali współpracę z funkcjonariuszami bytomskiej policji, gdzie miał ukrywać się mężczyzna. Kiedy bytomscy kryminalni udali się pod wskazany adres przez dzielnicowego okazało się, że w jednym z mieszkań przebywał 37-latek. Kiedy policjanci weszli do mieszkania mężczyzna ukrywał się w szafie.
Wzorowa współpraca pomiędzy dwoma jednostkami policji przyczyniła się do zatrzymania poszukiwanego. 37-letni mieszkaniec gminy Branice został już przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę blisko 2 lat pozbawienia wolności. Źródło KPP w Głubczycach

2585
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Policjanci z Komisariatu Policji w Głuchołazach zatrzymali do kontroli kierującego oplem.

Z ostatniej chwili

We wtorek 21 marca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego dostali wezwanie o zdarzeniu drogowym na ul. Budowlanych w Opolu.

Z ostatniej chwili

We wtorek 21 marca po godzinie 15:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 409 na odcinku Krapkowice

Wiadomości

Nadmierna prędkość oraz niebezpieczne zachowania na drodze to jedne z głównych przyczyn tragicznych zdarzeń drogowych.