Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci zatrzymali 33-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do piwnicy. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Głuchołaz zatrzymali 33-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do piwnicy. W jego mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli część skradzionych

Policjanci zatrzymali 33-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do piwnicy. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Głuchołaz zatrzymali 33-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do piwnicy. W jego mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli część skradzionych przedmiotów. Poszkodowany straty oszacował na blisko 4 000 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut włamania. Za takie przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

18 grudnia, dyżurny Policji w Głuchołazach został powiadomiony o włamaniu do piwnicy w jednym z bloków w mieście. Jak ustalili funkcjonariusze do włamania doszło w okresie od 1 września do 18 grudnia. Łupem włamywacza padł sprzęt narciarski, deskorolki oraz hulajnogi. Poszkodowany straty oszacowała na blisko 4 000 złotych.

Zajmujący się sprawą głuchołascy kryminalni szybko ustalili, że odpowiedzialnym za to przestępstwo może być 33–letni mieszkaniec powiatu nyskiego. Mundurowi podczas przeszukania, w jego mieszkaniu, znaleźli część skradzionych przedmiotów. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do komisariatu, gdzie usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Odzyskane mienie zostało zabezpieczone i wkrótce trafi do właściciela.

Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło KPP Głuchołazy

1071
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedziele 2 października po godzinie 16:00 strażacy dostali wezwanie na osiedle przy ul. Koszyka w Opolu, do drzewa, które spadło na

Z ostatniej chwili

W niedzielę 2 października o godzinie 9:30 doszło do wypadku na DW 423 w lesie pomiędzy Chorulą i Kątami Opolskimi.

Z ostatniej chwili

W sobotę 1 października o godzinie 12:20 do słuzb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja-Reymonta w Opolu.

Wiadomości

W piątek 30 września w godzinach wieczornych opolskie służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego do wypadku na skrzyżowaniu ulic