Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci z ruchu drogowego przewieźli mężczyznę do szpitala, potrzebował natychmiastowej pomocy medycznej.

Do policjantów z ruchu drogowego podjechał kierowca. Jak się okazało, mężczyzna potrzebował natychmiastowej pomocy medycznej. Funkcjonariusze

Policjanci z ruchu drogowego przewieźli mężczyznę do szpitala, potrzebował natychmiastowej pomocy medycznej.

Do policjantów z ruchu drogowego podjechał kierowca. Jak się okazało, mężczyzna potrzebował natychmiastowej pomocy medycznej. Funkcjonariusze widząc, że życie 53-latka jest zagrożone i liczy się każda minuta, natychmiast przewieźli go do szpitala.
W piątek (10 grudnia), policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej drogówki w ramach działań „Bezpieczny powiat kędzierzyńsko-kozielski” kontrolowali ruch na obwodnicy miasta. Tuż przed godziną 17:00 do patrolu podjechał kierowca volkswagena. Kierujący powiedział funkcjonariuszom, że jedzie do szpitala, ale czuje się coraz gorzej i nie jest w stanie kontynuować jazdy. Obciążony różnymi chorobami 53 latek m.in. miał problemy z utrzymaniem równowagi, oraz drętwiały mu kończyny.
Z uwagi na szybko pogarszający się stan mężczyzny, policjanci używając sygnałów natychmiast przewieźli go radiowozem do oddalonego o kilka kilometrów szpitala.
Działania funkcjonariuszy, pozwoliły mężczyźnie szybko i bezpiecznie dojechać do placówki medycznej, gdzie uzyskał pomoc specjalistów.

Źródło KPP w Kędzierzynie Koźlu

1225
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Ostrzegamy przed oszustwami związanymi z inwestowaniem w kryptowaluty. Nie ulegajmy wizjom szybkiego i dużego zysku.

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września w godzinach wieczornych do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Wyzwolenia w Ozimku.

Z ostatniej chwili

W sobotę 24 września o godzinie 3:00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Grabów w powiecie strzeleckim.

Wiadomości

Namysłowscy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali 45-latka podejrzanego o kradzież pieniędzy z przypadkowego samochodu.