Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci z Lewina Brzeskiego poszukują Szymona Budzenia lat 23.(Rysopis)

Policjanci z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Opolu, poszukują Szymona

Policjanci z Lewina Brzeskiego poszukują Szymona Budzenia lat 23.(Rysopis)

Policjanci z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Opolu, poszukują Szymona Budzenia za przestępstwa przeciwko mieniu.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Lewina Brzeskiego pod numerem telefonu 47 863 36 03 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Szymon Budzeń l. 23

s. Piotra

ostatnie miejsce zamieszkania: Skorogoszcz

Policjanci z Lewina Brzeskiego, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgową w Opolu, poszukują Szymona Budzenia za wcześniej popełnione przestepstwa przeciwko mieniu. 23-latek nie stawił się w Zakładzie Karnym i ukrywa się przed organami ścigania. Dlatego Sąd Okręgowy w Opolu wydał za nim list gończy.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim tel. 47 863 36 03 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Źródło KPP Brzeg

2145
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Dzięki czujności poszkodowanego, podejrzany o kradzież mężczyzna usłyszał zarzuty.

Z ostatniej chwili

W czwartek 29 września około godz. 9:30 w okolicy Strzelec Opolskich doszło do wypadku autobusu z ciężarówką na 278 km kierunek Katowice.

Z ostatniej chwili

W środę 28 września około godziny 15:40 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku w miejscowości Kup koło Opola.

Wiadomości

Policjanci z oleskiej grupy SPEED zarejestrowali dwa poważne wykroczenia kierującego renaultem, a wszystko to na dystansie niespełna 300 metrów.