Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Policjanci z Lewina Brzeskiego poszukują Jakuba Bąbelewskiego.(Rysopis)

Policjanci z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim, na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Okręgową w Opolu

Policjanci z Lewina Brzeskiego poszukują Jakuba Bąbelewskiego

Policjanci z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim, na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Okręgową w Opolu, poszukują Jakuba Bąbelewskiego. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Lewina Brzeskiego pod numerem telefonu 47 863 36 03 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Jakub Bąbelewski l. 27

s. Wojciecha

ostatnie miejsce zamieszkania: Lewin Brzeski

Policjanci z Lewina Brzeskiego, na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Okręgową w Opolu, poszukują Jakuba Bąbelewskiego.

Mężczyzna jest poszukiwany w związku z przestępczością narkotykową. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim tel. 47 863 36 03 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Źródło KPP w Brzegu

1777
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedziele 2 października po godzinie 16:00 strażacy dostali wezwanie na osiedle przy ul. Koszyka w Opolu, do drzewa, które spadło na

Wiadomości

Zaginął Andrzej Nizio l. 63, zamieszkały w Brzegu

Z ostatniej chwili

W niedzielę 2 października o godzinie 9:30 doszło do wypadku na DW 423 w lesie pomiędzy Chorulą i Kątami Opolskimi.

Z ostatniej chwili

W sobotę 1 października o godzinie 12:20 do słuzb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja-Reymonta w Opolu.