Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Policjanci z Lewina Brzeskiego poszukują Jakuba Bąbelewskiego.(Rysopis)

Policjanci z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim, na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Okręgową w Opolu

Policjanci z Lewina Brzeskiego poszukują Jakuba Bąbelewskiego

Policjanci z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim, na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Okręgową w Opolu, poszukują Jakuba Bąbelewskiego. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Lewina Brzeskiego pod numerem telefonu 47 863 36 03 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Jakub Bąbelewski l. 27

s. Wojciecha

ostatnie miejsce zamieszkania: Lewin Brzeski

Policjanci z Lewina Brzeskiego, na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Okręgową w Opolu, poszukują Jakuba Bąbelewskiego.

Mężczyzna jest poszukiwany w związku z przestępczością narkotykową. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim tel. 47 863 36 03 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Źródło KPP w Brzegu

1996
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Wypadek i utrudnienia przy ulicy Racławickiej w Nysie na drodze wojewódzkiej.

Z ostatniej chwili

Są już pierwsze efekty naszego śledztwa związanego z potrąceniem rodziny z małym dzieckiem na przejściu dla pieszych 

Z ostatniej chwili

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla ustalili właściciela spalonego pojazdu. Nie wykluczają, że podpalenie ma związek z wypadkiem na ulicy Łukasiewicza.

Z ostatniej chwili

Samochód osobowy potrącił 14-letnią dziewczynę na przejściu dla pieszych w Koźlu. Na miejsce zadysponowano zespół ratownictwa medycznego