Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci z Brzegu poszukują Damiana Herbę.(Rysopis)

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Brzegu, poszukują Damiana Herbę.

Policjanci z Brzegu poszukują Damiana Herbę.(Rysopis)

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Brzegu, poszukują Damiana Herbę.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Brzegu pod numerem tel. 47 86 33 203 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Damian Herba l. 25

s. Sławomira

zam. Brzeg

Sąd Rejonowy w Brzegu skazał Damiana Herbę na karę więzienia za przestępstwa przeciwko mieniu. 25-latek nie stawił się jednak w Zakładzie Karnym i ukrywa się przed organami ścigania. Dlatego sąd wydał za nim list gończy.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu tel. 47 86 33 203, bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Źródło KPP w Brzegu

875
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Dłuższe i cieplejsze dni sprawiły, że na drogach jest więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów.

Wiadomości

Opolscy policjanci nie ustają w edukowaniu mieszkańców w kwiecie wieku. Na terenie powiatu opolskiego, na szczęście odnotowujemy więcej

Komunikaty

To dopiero pierwszy tydzień wiosny, a w części Opolszczyzny już zapowiadane są wiosenne burze.

Wiadomości

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.