Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia z elektryczną hulajnogą. Dwóch nieletnich wjechało hulajnogą w drzwi auta.(Zdjęcia)

Do zdarzenia doszło w czwartek, 27 maja około godziny 15.20 na ul. Kołłątaja w Opolu.

wypadek hulajnogi, kolizja hulajnogi, zderzenie z hulajnogą, kolizja auta z hulajnogą, porysowali auto hulajnogą, uderzyła w hulajnogę, wypadek hulajnogi w Opolu, wiadomości opolskie, gazeta opolska,

Do zdarzenia doszło w czwartek, 27 maja około godziny 15.20 na ul. Kołłątaja w Opolu. Funkcjonariusze z Komisariatu I Policji w Opolu wyjaśniają przyczyny kolizji, do której doszło na ul. Kołłątaja w Opolu.
Jak wynika z pierwszych ustaleń policjantów z ruchu drogowego , dwóch chłopców jadących chodnikiem na jednej elektrycznej hulajnodze, uderzyło w otwierające się drzwi samochodu skoda. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci sporządzili dokumentacje i wykonali zdjęcia.

4173
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

Miejskie Zawody Sportowo-Pożarnicze Opole 2022 Galeria Foto 112

Kultura

Najbliższe dni zapowiadają się naprawdę intrygująco.

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września w godzinach wieczornych do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Wyzwolenia w Ozimku.

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września około godziny 13:45 do dyżurnego z KWP wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu z hulajnogą na ,której poruszał