Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku śmiertelnego na obwodnicy Kędzierzyna Koźla.

W poniedziałek, 4 stycznia około godziny 16.20 na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla w okolicy

wypadek śmiertelny, śmierc na drodze, śmieć w wyniku wypadku, śmiertelny na drodze, ofiara śmiertelna, obwodnica Kędzierzyna, wypadek śmiertelny Kędzierzyn-Koźle, wypadek 2 tirów i osobówki, 2 tiry i osobowy, zgineła osoba w wypadku, wiadomości Opolskie,

W poniedziałek, 4 stycznia około godziny 16.20 na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla w okolicy mostu nad Odrą doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów ciężarowych i osobowej skody. Kierowca osobówki zginął na miejscu.

Droga została całkowicie zablokowana. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe. Świadkowie zdarzenia ruszyli z pomocą kierowcy skody, jednak nie dawał on żadnych oznak życia. Przybyli na miejsce strażacy wydobyli zakleszczonego mężczyznę. Niestety nie żył. Kierowcom ciężarówek nic się nie stało. Policjanci pracujący na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Na miejsce wezwano również prokuratora.

Źródło: www.lokalna24.pl

7313
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (6.12), na jednej z osiedlowych dróg w Brzegu doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia.

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 28 listopada po godzinie 17:00 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku na DK45 na trasie Opole-Racibórz w miejscowości

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada po godzinie 22:00 do służby ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku DK 46 w pobliżu miejscowości Ścibórz.

Wiadomości

Opolscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego pożaru. Paliła się strzelnica w jednej spod opolskich miejscowości.