Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku śmiertelnego na obwodnicy Kędzierzyna Koźla.

W poniedziałek, 4 stycznia około godziny 16.20 na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla w okolicy

wypadek śmiertelny, śmierc na drodze, śmieć w wyniku wypadku, śmiertelny na drodze, ofiara śmiertelna, obwodnica Kędzierzyna, wypadek śmiertelny Kędzierzyn-Koźle, wypadek 2 tirów i osobówki, 2 tiry i osobowy, zgineła osoba w wypadku, wiadomości Opolskie,

W poniedziałek, 4 stycznia około godziny 16.20 na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla w okolicy mostu nad Odrą doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów ciężarowych i osobowej skody. Kierowca osobówki zginął na miejscu.

Droga została całkowicie zablokowana. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe. Świadkowie zdarzenia ruszyli z pomocą kierowcy skody, jednak nie dawał on żadnych oznak życia. Przybyli na miejsce strażacy wydobyli zakleszczonego mężczyznę. Niestety nie żył. Kierowcom ciężarówek nic się nie stało. Policjanci pracujący na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Na miejsce wezwano również prokuratora.

Źródło: www.lokalna24.pl

7080
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i osobówki doszło po godzinie 13 we wtorek 28 czerwca w Większycach.

Wiadomości

Długi czerwcowy weekend już za nami. W tym okresie w naszym regionie doszło do 7 wypadków drogowych, w których zginęła 1 osoba, a 6...

Z ostatniej chwili

Na drodze krajowej 42 w Starych Czaplach doszło dziś do śmiertelnego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką.

Z ostatniej chwili

Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj (15.06) około godz. 14:10, na drodze powiatowej pomiędzy Pogorzelą a Michałowem.