Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku. Śmierć ponieśli doświadczeni kierowcy.

Strzeleccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 409, pomiędzy miejscowością

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku. Śmierć ponieśli doświadczeni kierowcy.

Strzeleccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 409, pomiędzy miejscowością Niwki a Ligota Dolna.

Jak wynika, ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy podczas wykonywania manewru wyprzedzania doszło do zderzenia bocznego dwóch osobówek. Następnie kierowcy stracili panowanie nad pojazdami i wypadli z drogi. Niestety, w wyniku zdarzenia śmierć poniósł zarówno 45-letni kierowca audi, jak i 48-letni mężczyzna, kierujący seatem. Apelujemy o rozsądek i uwagę na drodze!

W sobotę, 19 marca, około godz. 12:15, na drodze wojewódzkiej 409, pomiędzy Niwkami a Ligotą Dolną doszło do wypadku śmiertelnego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że podczas wykonywania manewru wyprzedzania doszło do zderzenia bocznego dwóch samochodów osobowych. Kierowcy osobówek stracili panowanie nad pojazdami, po czym gwałtownie zjechali do przydrożnego rowu. Następnie seat uderzył w przepust wodny, z kolei pojazd marki audi, po kilkukrotnych obrotach zatrzymał się w polu. Zarówno 45-letni kierowca audi, jak i 48-letni kierowca seata ponieśli śmierć na miejscu.

Na odcinku drogi, na którym doszło do wypadku, pracował prokurator oraz policjanci z ruchu drogowego i grupy dochodzeniowo-śledczej. Funkcjonariusze przez kilka godzin wykonywali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów oraz zabezpieczali ślady. Prowadzone pod nadzorem prokuratury postępowanie pozwoli ustalić szczegóły tego tragicznego zdarzenia.

Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności na drogach. Wiosenna aura sprawia, że ruch na drodze jest coraz bardziej wzmożony. Oprócz kierowców osobówek, na drogach coraz częściej mozna spotkać spacerujących pieszych, czy kierowców jednośladów. Apelujemy o rozsądek i uwagę na drodze!

Źródło KPP Strzelce Opolskie

8013
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedzielę 3 lipca wpłynęło do SK KP PSP w Krapkowicach o godzinie 20:00 o zdarzenia na autostradzie A4 na 244 km w kierunku...

Wiadomości

W Niedzielę 3 lipca o 17:21 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku

Wiadomości

Niestety wciąż zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy pod wpływem alkoholu siadają za kierownicami swoich samochodów.

Z ostatniej chwili

W sobotę 2 lipca przed godziną 19:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK45 na trasie Opole-Kluczbork w miejscowości Jełowa.