Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, który zginął w pożarze garażu w Opolu.(Zdjęcia & Wideo)

Na osiedlu Chabry w garażu przy ul. Luboszyckiej w Opolu wybuchł pożar. Ze wstępnych

Na osiedlu Chabry w garażu przy ul. Luboszyckiej w Opolu wybuchł pożar. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że osoby, które znajdowały się w garażu to osoby bezdomne. Do tragedii doszło w dniu 07.03 około godziny 20:00. W wyniku pożaru, który wybuchł z bliżej nie wyjaśnionych przyczyn zginął jeden mężczyzna o nie znanej tożsamości i wieku. Wraz z denatem przebywały dwie inne osoby, 33-letnia kobieta oraz 50-letni mężczyzna, którzy zostali zabrani do szpitala z ciężkimi oparzeniami. Na miejscu pracowały 4 zastępy straży pożarnej z JRG 2 Opole oraz OSP Czarnowąsy, policja i dwie karetki pogotowia. Ciało zmarłego mężczyzny zabezpieczono przez prokuraturę do przeprowadzenia sekcji zwłok, w celu wyjaśnienia przyczyny śmierci.

2928
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piąte 9 czerwca po godzinie 20 na DK 42 w miejscowości Gierałcice Małe doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych.

Z ostatniej chwili

W piątek 9 czerwca 2023 roku na terenie województwa opolskiego do godziny 20:00 odnotowano 50 zdarzeń związanych z warunkami atmosferycznymi.

Z ostatniej chwili

Przypomnijmy osoby od 10- 18 roku życia do poruszania się rowerem, hulajnogą elektryczną czy też urządzeniem transportu osobistego

Z ostatniej chwili

W piątek 9 czerwca około godziny 13:00 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK94 na trasie Opole- Strzelce Opolskie.