Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci w Nysy uratowali życie 26-latkowi.

O uratowaniu życia mężczyzny decydowały sekundy. Gdyby nie szybkie i sprawne działanie sierż.

policjanci uratowali, policja uratowała, uratowali życie, próba samobójcza, sukces policji, dobra robota policji, działania policji,

O uratowaniu życia mężczyzny decydowały sekundy. Gdyby nie szybkie i sprawne działanie sierż. Wojciecha Kuśmierka i post. Sandry Tetery, próba samobójcza 26-latka mogłaby zakończyć się tragicznie. Funkcjonariusze przeprowadzili reanimacji, przywracając mu oddech. Do czasu przyjazdu karetki kontrolowali funkcje życiowe mężczyzny.

11 grudnia, około godz. 19:45 dyżurny nyskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturującym się w domu 26-latku. Pod wskazany adres pojechali sierż. Wojciech Kuśmierek i post. Sandra Tetera z nyskiej drogówki. Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce, okazało się, że awanturnik wyszedł z domu, najprawdopodobniej z zamiarem targnięcia się na własne życie. Policjanci natychmiast sprawdzili zabudowania na jego posesji.
W jednym z pomieszczeń gospodarczych, znaleźli młodego mężczyznę wiszącego na sznurze. 26-latek nie reagował na żadne bodźce. Policjanci podjęli akcję reanimacyjną. W międzyczasie wezwali na miejsce pogotowie.
Funkcjonariusze przywrócili funkcje życiowe mężczyzny. Przytomnego już 26-latka przekazali zespołowi pogotowia ratunkowego.
O uratowaniu życia mieszkańca powiatu nyskiego zadecydowała najprawdopodobniej sprawna i szybko podjęta przez policjantów akcja reanimacyjna.KPP w Nysie

1870
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 23 października o godzinie 11:39 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który zabarykadował się w domu

Wiadomości

Głubczyccy funkcjonariusze z narażeniem własnego życia uratowali mężczyznę który utknął w centrum pożaru obiektów gospodarczych.

Wiadomości

Droga Krajowa nr 46 biegnąca przez trzy województwa – śląskie, opolskie i dolnośląskie - znalazła się dzisiaj pod czujnym okiem policjantów.

Z ostatniej chwili

W piątek 21 kwietnia w godzinach porannych w miejscowości Biała Nyska doszło do zawalenia się ściany budynku przy ul. Parkowej.