Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci przyszli z pomocą porzuconym zwierzakom.

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zorganizowali zbiórkę dla bezdomnych zwierząt. Karmę i inne najpotrzebniejsze artykuły policjanci przekazali

Policjanci przyszli z pomocą porzuconym zwierzakom.

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zorganizowali zbiórkę dla bezdomnych zwierząt. Karmę i inne najpotrzebniejsze artykuły policjanci przekazali Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu.

Los bezdomnych czworonogów nie jest nam obojętny.

Chore, stare, niechciane, porzucone… Nic nie jest w stanie polepszyć losu bezdomnego zwierzaka tak, jak zapewnienie mu nowego domu. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Jednak pomóc czworonogom można także w inny sposób. Liczy się przede wszystkim dobre serce i chęć niesienia pomocy. Wiedzą o tym doskonale policjanci z Kędzierzyna-Koźla, którzy zorganizowali zbiórkę najpotrzebniejszych artykułów dla czworonogów z kędzierzyńsko-kozielskiego schroniska. Pomysłodawczynią tego przedsięwzięcia była asp. Anna Laszkowska.

Zbiórka trwająca przez cały styczeń zakończyła się sukcesem. Udało nam się zgromadzić blisko 300 kg karmy dla psów i kotów, koce, a także przysmaki dla zwierzaków. 3 lutego policjanci przekazali zebrane artykuły Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu. Kierownictwo schroniska podziękowało za zorganizowaną akcję oraz okazane porzuconym zwierzętom serce. Mamy nadzieję, że przekazane dary pomogą przetrwać pupilom ten trudny okres, jakim jest zima.

Źródło KPP w Kędzierzynie Koźlu

725
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Wiadomości

Policjanci z Lewina Brzeskiego zatrzymali 31-latka. Mieszkaniec powiatu brzeskiego przechowywał w mieszkaniu marihuanę.

Z ostatniej chwili

W piątek 24 marca o godzinie 9:10 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na ul. Kaliskiej w Praszce.

Wiadomości

Blisko 1,5 promila alkoholu miał w organizmie 58-letni kierowca peugeota. Podczas swojej szarży ulicami Otmuchowa, uszkodził zaparkowany