Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci prowadzą czynności w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego zwłoki zostały ujawnione w czerwcu 2020 roku w Kluczborku.

Policjanci z kluczborskiej jednostki prowadzą czynności identyfikacyjne n/n mężczyzny, którego zwłoki zostały ujawnione w czerwcu 2020 roku

Policjanci prowadzą czynności w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego zwłoki zostały ujawnione w czerwcu 2020 roku w Kluczborku.

Policjanci z kluczborskiej jednostki prowadzą czynności identyfikacyjne n/n mężczyzny, którego zwłoki zostały ujawnione w czerwcu 2020 roku w Kluczborku przy ul. Dworcowej.
Ujawnione na terenie nieużytków ciało, znajdowało się w mocno posuniętym stanie wysuszenia, nie nadając się do identyfikacji.

Z przeprowadzonych badań wynika, że są to zwłoki białego mężczyzny o nieustalonym wieku, w chwili śmierci denat posiadał rudo-siwy wąs, oraz całkowity brak uzębienia.
Poniżej przedstawiamy sporządzony komputerowo portret przyżyciowy mężczyzny, który oddaje jedynie przybliżone podobieństwo.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny prosimy o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku tel. 47 8625 203, lub pod numerem alarmowym 112.

Źródło KPP w Kluczborku

1009
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Dłuższe i cieplejsze dni sprawiły, że na drogach jest więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów.

Wiadomości

Opolscy policjanci nie ustają w edukowaniu mieszkańców w kwiecie wieku. Na terenie powiatu opolskiego, na szczęście odnotowujemy więcej

Komunikaty

To dopiero pierwszy tydzień wiosny, a w części Opolszczyzny już zapowiadane są wiosenne burze.

Wiadomości

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.