Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

POLICJANCI POSZUKUJĄ ZAGINIONEGO TOMASZA SKÓRSKIEGO

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla poszukują zaginionego Tomasza Skórskiego. Mężczyzna od kilkunastu lat mieszkał w Anglii

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla poszukują zaginionego Tomasza Skórskiego. Mężczyzna od kilkunastu lat mieszkał w Anglii. Rodzina, która straciła z nim całkowity kontakt zgłosiła jego zaginięcie. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy z kędzierzyńsko-kozielską Policją.Policjanci z Kędzierzyna-Koźla poszukują zaginionego Tomasza Skórskiego lat 41. Mężczyzna w 2006 roku wyjechał z Kędzierzyna-Koźla do Wielkiej Brytanii. Rodzina, która w czerwcu 2020 roku, straciła z mężczyzną całkowity kontakt złożyła zawiadomienie o jego zaginięciu. Do prowadzonych poszukiwań przyłączyła się także angielska Policja.
Niezależnie od prowadzonych przez policjantów czynności zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które posiadają informację mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego o kontakt telefoniczny pod nr tel. 47 863 42 03 lub mailowy dyzurny.kk@op.policja.gov.pl.

1894
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

35-letni mężczyzna odbywający karę 8 lat więzienia uciekł ze Szpitala Miejskiego w Głuchołazach. Trwa obława.

Wiadomości

Kryminalni z Brzegu zatrzymali 41-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości.

Wiadomości

St. asp. Grzegorz Musiał, na co dzień dyżurny ozimskiej jednostki Policji, pokazał, że policjantem jest się również poza godzinami służby.

Z ostatniej chwili

W sobotę, 28 października, mieszkaniec Ujazdu Reinhold Miś