Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Policjanci poszukują zaginionego Krzysztofa Saburę.

Policjanci poszukują zaginionego 35-letniego mieszkańca Zdzieszowic.

Policjanci poszukują zaginionego Krzysztofa Saburę.

Policjanci poszukują zaginionego 35-letniego mieszkańca Zdzieszowic.

Mężczyzna wyszedł 26 lutego bieżącego roku ze swojego miejsca zamieszkania, wsiadł do samochodu marki opel astra o nr rej. OKR 4V33, do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach pod nr tel. 47 862 65 03 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Krzysztof Sabura, l.35

zam. Zdzieszowice

Rysopis: ok.184 cm wzrostu, średniej budowy ciała, krótkie czarne włosy, ubrany w czarną kurtkę, niebieskie spodnie jeansowe oraz zimowe brązowe buty, może się poruszać samochodem osobowym marki opel astra o nr rej. OKR 4V33

Zaginiony po raz ostatni widziany był 26 lutego 2023 r. w Zdzieszowicach. Mężczyzna do tej pory nie wrócił do swojego miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu w/w mężczyzny proszone są o kontakt telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach pod nr tel. 47 862 65 03 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112

Źródło KPP w Krapkowicach

4082
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 15:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Radomierowice – Grabice.