Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

POLICJANCI POSZUKUJĄ ZAGINIONEGO KLAUDIUSZA ROJZENA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu poszukują zaginionego Klaudiusza Rojzena.

poszukiwany, poszukiwania, policja, rodzina, pomoc, zaginiony,

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu poszukują zaginionego Klaudiusza Rojzena. Mężczyzna po raz ostatni był widziany 13 grudnia 2020 roku. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Policji w Brzegu pod numerem 47 8633 203 oraz z najbliższą jednostką na terenie całego kraju.

Klaudiusz Rojzenur. 26.07.1971 r.zam. Skarbimierz
Klaudiusz Rojzen zaginął 13 grudnia 2020 r. Wówczas po raz ostatni był widziany w miejscu zamieszkania. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Rysopis: szczupła budowa ciała, ok. 170 cm wzrostu, włosy krótkie ciemny blond, oczy zielone. Ubrany był w szare sportowe buty, szare dresowe spodnie lub niebieskie jeansy, sportowa bluza i jeansowa katana.
Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Klaudiusza Rojzena, proszone są o kontakt z policjantami z Brzegu pod numerem telefonu 47 8633 203 oraz z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem 112.KPP w Brzegu

1346
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 6:40 służby ratunkowe dostały wezwanie na numer alarmowy 112 o wypadku na obwodnicy północnej Opola.

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 12:13 wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o pożarze budynku w Prószkowie na rynku.

Wiadomości

Sześć zastępów straży pożarnej zadysponowano dzisiaj (29.03) do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym w Goli Grodkowskiej.

Z ostatniej chwili

Policjanci z Krapkowic zatrzymali na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa mężczyznę i kobietę, podejrzanych o kradzieże w jednej