Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

POLICJANCI POSZUKUJĄ ZAGINIONEGO KLAUDIUSZA ROJZENA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu poszukują zaginionego Klaudiusza Rojzena.

poszukiwany, poszukiwania, policja, rodzina, pomoc, zaginiony,

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu poszukują zaginionego Klaudiusza Rojzena. Mężczyzna po raz ostatni był widziany 13 grudnia 2020 roku. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Policji w Brzegu pod numerem 47 8633 203 oraz z najbliższą jednostką na terenie całego kraju.

Klaudiusz Rojzenur. 26.07.1971 r.zam. Skarbimierz
Klaudiusz Rojzen zaginął 13 grudnia 2020 r. Wówczas po raz ostatni był widziany w miejscu zamieszkania. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Rysopis: szczupła budowa ciała, ok. 170 cm wzrostu, włosy krótkie ciemny blond, oczy zielone. Ubrany był w szare sportowe buty, szare dresowe spodnie lub niebieskie jeansy, sportowa bluza i jeansowa katana.
Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Klaudiusza Rojzena, proszone są o kontakt z policjantami z Brzegu pod numerem telefonu 47 8633 203 oraz z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem 112.KPP w Brzegu

1268
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 6 grudnia w godzinach wieczornych doszło do pożaru w Namysłowie na ul. Wojska Polskiego.

Z ostatniej chwili

We wtorek 6 grudnia około godziny 16:45 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK 39, w miejscowości Igłowice.

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (6.12), na jednej z osiedlowych dróg w Brzegu doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia.

Wiadomości

Wylegitymowanych łącznie 370 osób, skontrolowanych 245 pojazdów świadczących usługi przewozu osób z wykorzystaniem m.in. aplikacji