Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci poszukują świadków potrącenia rowerzysty.

Policjanci z Brzegu wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 18 lutego na drodze krajowej nr 39.

Policjanci poszukują świadków potrącenia rowerzysty.

Policjanci z Brzegu wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 18 lutego na drodze krajowej nr 39. Wówczas, około godziny 15:55, potrącony został 50-letni rowerzysta. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala, natomiast kierowca pojazdu odjechał z miejsca. Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt z funkcjonariuszami z brzeskiej komendy lub pod numerem telefonu 47 863 32 03.

18 lutego, około godziny 15:55 na drodze krajowej nr 39 między między zjazdem na Mąkoszyce w kierunku Lubszy doszło do potrącenia rowerzysty. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący samochodem prawdopodobnie typu bus jadąc w kierunku Lubszy potrącił 50-letniego mężczyznę. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala, natomiast kierujący busem odjechał z miejsca.

Policjanci z Brzegu wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Apel kierujemy przede wszystkim do kierowców, którzy w swoich samochodach posiadają wideorejestratory i w tym czasie podróżowali krajową 39 na trasie Namysłów – Brzeg. Pomocne mogą okazać się nagrania w celu dotarcia do kierowcy, który odjechał z miejsca. Świadkowie proszeni są o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Brzegu lub kontakt telefoniczny pod numerem 47 86 33 203.

Źródło KPP w Brzegu

1438
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Komendant Miejski Policji w Opolu – mł. insp. Rafał Drozdowski powierzył obowiązki nowym komendantom i zastępcom w jednostkach Policji

Wiadomości

Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego jest jednym z priorytetów pracy funkcjonariuszy ruchu drogowego.

Z ostatniej chwili

W środę 1 lutego o godzinie 13:56 do służb ratunkowych wypłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku w miejscowości Chrząstowice.

Wiadomości

Policjanci zatrzymali wczoraj do kontroli drogowej kierującego fordem. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy.