Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci poszukują mężczyznę, który przywłaszczył telefon komórkowy z…

Policjanci poszukują mężczyznę, który w listopadzie ubiegłego roku przywłaszczył telefon

Policjanci poszukują mężczyznę, który przywłaszczył telefon komórkowy z...

Policjanci poszukują mężczyznę, który w listopadzie ubiegłego roku przywłaszczył telefon komórkowy w jednym z supermarketów na terenie Krapkowic. Funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą, zabezpieczyli wizerunek podejrzewanego mężczyzny. Osoby, które go rozpoznają, proszone są o kontakt z mundurowymi pod nr tel. 47 862 62 29 bądź dyżurnym krapkowickiej komendy – tel. 47 862 62 03.
W połowie listopada ubiegłego roku, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach zostali poinformowani o przywłaszczeniu telefonu. Jak ustalili mundurowi, do tego zdarzenia doszło 13 listopada ubiegłego roku, tuż przed godziną 15.00, w jednym z supermarketów na terenie Krapkowic. Podejrzewany mężczyzna został zarejestrowany przez sklepowe kamery.

Rysopis podejrzanego o przywłaszczenie: mężczyzna w wieku około 60-70 lat, krępej budowy ciała, ubrany w zieloną bluzę, czarne spodnie oraz czarne kalosze.Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu sprawcy tego zdarzenia, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach pod nr tel. 47 862 62 29 bądź dyżurnym Policji – tel. 47 862 62 03.

Źródło KPP Krapkowice

2205
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 31 marca po godzinie 17:00 do służb ratunkowych z nr alarmowego 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic Niemodlińska - Hallera...

Uncategorized

W Starostwie Powiatowym w Strzelcach Opolskich odbyło się uroczyste powołanie na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w

Z ostatniej chwili

Pośpiech jest złym doradcą, a do tego nie popłaca. Przekonał się tym 68-letni kierowca volkswagena polo.

Wiadomości

Do mundurowych pełniących służbę na nocnej zmianie podszedł zbłąkany pies. Nie widząc w pobliżu właściciela, policjanci zaopiekowali się czworonogiem.