Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

POLICJANCI POSZUKUJĄ BARTŁOMIEJA BALCERKA.(RYSOPIS)

Policjanci z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Gryficach, poszukują

POLICJANCI POSZUKUJĄ BARTŁOMIEJA BALCERKA.(RYSOPIS)

Policjanci z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Gryficach, poszukują Barłomieja Balcerek.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Lewina Brzeskiego pod numerem tel. 47 86 33 603 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Bartłomiej Balcerek l. 29

s. Tomasza

zam. Lewin Brzeski

Sąd Rejonowy w Gryficach skazał Bartłomieja Balcerka na karę więzienia za przestępstwa drogowe. 29-latek nie stawił się jednak w Zakładzie Karnym i ukrywa się przed organami ścigania. Dlatego Sąd Rejonowy w Gryficach wydał za nim list gończy.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim tel. 47 86 33 603, bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Źródło KPP w Brzegu

13811
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 15:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Radomierowice – Grabice.

Wiadomości

W poniedziałek 27 marca o godzinie 23:00 wpłynęło zgłoszenie do dyżurnego policji w Opolu.