Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci poszukują Artura Bajera.

Policjanci z Komisariatu Policji w Grodkowie, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Brzegu, poszukują Artura Bajera.

Policjanci poszukują Artura Bajera

Policjanci z Komisariatu Policji w Grodkowie, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Brzegu, poszukują Artura Bajera.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Grodkowa pod numerem tel. 47 86 24 203 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.Artur Bajer l. 46

zam. Przylesie Dolne

Sąd Rejonowy w Brzegu skazał Artura Bajera na karę więzienia za wcześniejsze przestępstwa przeciwko wolności. 46-latek nie stawił się jednak w Zakładzie Karnym i ukrywa się przed organami ścigania. Dlatego sąd wydał za nim list gończy.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Grodkowie tel. 47 86 33 203, bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Zródło KPP w Brzegu

5407
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Kultura

Zespół Taneczny PECH działający w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu wrócił z Międzynarodowego Turnieju Tańca „Pomerania Dance Cup”

Z ostatniej chwili

W niedzielę 3 grudnia o godzinie 15:20 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Niemodlina na DK46 na wysokości

Z ostatniej chwili

W dniu 1 grudnia o godz.19:15 do SK KP PSP Brzeg wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na DK 94 pomiędzy miejscowościami

Kultura

Wczoraj 30.11.2023r. o godz. 19:00 w Teatr Kochanowskiego w Opolu odbył się koncert ,10 Tenorów