Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Policjanci listem gończym poszukują Ruslana Abeslamidze.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach, poszukują

Policjanci listem gończym poszukują Ruslana Abeslamidze.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach, poszukują Ruslana Abeslamidze.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Brzegu pod numerem tel. 47 86 33 203 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Ruslan Abeslamidze

s. Otari

zam. Brzeg

Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach skazał Ruslana Abeslamidze na karę więzienia za przestępstwa przeciwko mieniu.

53-latek nie stawił się jednak w Zakładzie Karnym i ukrywa się przed organami ścigania. Dlatego Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach wydał za nim list gończy.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu tel. 47 86 33 203, bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Źródło KPP w Brzegu

9845
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 15:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Radomierowice – Grabice.