Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci dzięki reakcji pracownika zatrzymali kierowcę cysterny, który miał pokonać 1000 kilometrów. Badanie wykazało u 51-letniego obywatela Mołdawii niemal 1,5 promila.

Dzięki reakcji pracownika jednej z firm, nietrzeźwy kierowca cysterny nie pojechał w trasę. Miał do pokonania blisko 1000 kilometrów.

Policjanci dzięki reakcji pracownika zatrzymali kierowcę cysterny, który miał pokonać 1000 kilometrów. Badanie wykazało u 51-letniego obywatela Mołdawii niemal 1,5 promila.

Dzięki reakcji pracownika jednej z firm, nietrzeźwy kierowca cysterny nie pojechał w trasę. Miał do pokonania blisko 1000 kilometrów. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Za jazdę w stanie nietrzeźwości będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu za to kara do 2 lat więzienia.

W nocy z 20 na 21 lutego policjanci z Kędzierzyna-Koźla zostali powiadomieni przez pracownika jednej z firm o tym, że kierowca cysterny, który podjechał z parkingu na załadunek może być nietrzeźwy. Przypuszczenia zgłaszającego potwierdziły się. Funkcjonariusze którzy zostali skierowani na miejsce przebadali kierowcę ciężarówki na zawartość alkoholu. Badanie wykazało w organizmie 51-letniego obywatela Mołdawii niemal 1,5 promila.

W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, że po załadunku mężczyzna miał wracać do swojego kraju. Odległość jaką miał przebyć to blisko 1000 kilometrów.

Dzięki zgłoszeniu pracownika firmy, nietrzeźwy 51-latek nie ruszył w dalszą trasę. Mundurowi zatrzymali mężczyznę i przewieźli do tutejszej komendy. W tej sprawie prowadzone jest postępowanie. 51-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do dwóch lat więzienia.

Źródło KPP w Kędzierzynie Koźlu Foto Archiwum

1400
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Blisko 80 gramów amfetaminy zabezpieczyli policjanci z Brzegu. Do sprawy zatrzymali 33-letniego kierowcę audi.

Z ostatniej chwili

W nocy na rondzie obok Makro na obwodnicy Opola ciężarówka przewożąca cement przewróciła się na bok.

Z ostatniej chwili

W czwartek 1 grudnia o godzinie 19:05 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK46 na trasie Opole-Niemodlin w miejscowości

Wiadomości

Dla każdego z nas pierwsze tygodnie grudnia to czas przedświątecznych przygotowań, szukania dobrych okazji i robienia prezentów bliskim.