Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

PODEJRZANA O SPOWODOWANIE ŚMIERTELNEGO WYPADKU NA DK-11 ZATRZYMANA

Kluczborscy policjanci ustalili tożsamość kierowcy oraz odnaleźli samochód biorący udział w wypadku drogowym na DK-11, w którym zginął 25-letni mężczyzna.

Kluczborscy policjanci ustalili tożsamość kierowcy oraz odnaleźli samochód biorący udział w wypadku drogowym na DK-11, w którym zginął 25-letni mężczyzna. Funkcjonariusze na terenie Bielska – Białej zatrzymali 71-letnią kobietę podejrzaną o spowodowanie tego wypadku. Sąd w stosunku do kierowcy zastosował poręczenie majątkowe oraz dozór policji. Za tego typu przestępstwo 71-latce może grozić teraz do 8 lat więzienia.Do śmiertelnego wypadku doszło w pierwszych dniach listopada br., pomiędzy miejscowościami Ciarka i Wojciechów. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, kierowca samochodu osobowego miał wyprzedzać „na trzeciego”. W ten sposób doprowadził do zdarzenia drogowego, w którym zginął 25-letni kierowca opla.
Sprawę pod nadzorem prokuratury prowadzili funkcjonariusze z kluczborskiej komendy. Wnikliwa analiza zabezpieczonych na miejscu wypadku śladów oraz drobiazgowe, wielogodzinne ustalenia operacyjne, doprowadziły funkcjonariuszy do osoby, która miała być odpowiedzialna za to zdarzenie. Okazała się to 71-letnia kobieta, mieszkanka Bielska- Białej.
Zatrzymana kobieta została doprowadzona do prokuratury, gdzie przedstawiono jej zarzut spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Sąd po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym wobec 71-latki zastosował poręczenie majątkowe oraz dozór Policji.
Za spowodowanie śmiertelnego wypadku kobiecie grozi nawet 8 lat więzienia.KPP w Kluczborku

3818
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Niestety, wciąż na naszych drogach spotykamy kierowców, którzy nieodpowiedzialnie wsiadają za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu.

Wiadomości

Służba w Policji bywa bardzo nieprzewidywalna i często wymaga podejmowania od policjantów szybkich decyzji.

Z ostatniej chwili

Kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymanie się na polecenie policjanta. Takie zarzuty usłyszała 57-letnia mieszkanka powiatu brzeskiego.

Z ostatniej chwili

W nawiązaniu do artykułu z dnia 23.03. w którym to pisaliśmy o 88-letniej kobiecie oskarżonej o kradzież, jesteśmy poruszeni jak lawinowo