Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Pijany kierowca uderzył w barierki na rondzie w Kędzierzynie Koźlu .(Zdjęcia)

W piątek, 6 maja około godziny 0.40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że w

Pijany kierowca uderzył w barierki na rondzie w Kędzierzynie Koźlu .(Zdjęcia)

W piątek, 6 maja około godziny 0.40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że w okolicy ronda Milenijnego doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego.

Na miejscu zastano jedynie rzekomo pasażera rozbitego renault. Mężczyzna narodowości ukraińskiej tłumaczył, że pojazdem kierowała jego żona, która oddaliła się z miejsca, by wezwać pomoc.

Kiedy wróciła nie potrafiła powiedzieć, z której strony jechała. Jej zeznania nie były wiarygodne i nie zgadzały się ze śladami pozostawionymi przez samochód.

Po kilku chwilach mężczyzna przyznał się. Był nietrzeźwy – wydmuchał blisko 1,5 promila. Autem podróżował także inny obywatel Ukrainy, który oddalił się z miejsca. Jednak i jego udało się szybko zlokalizować – był nietrzeźwy i spacerował ulicą Kozielską.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani przez policję. Nikt nie wymagał pomocy medycznej. Uszkodzona została jedna z latarni – na miejsce wezwano pogotowie energetyczne.

Policjanci pracujący na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Źródło i Foto www.lokalna24.pl

1156
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września w godzinach wieczornych do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Wyzwolenia w Ozimku.

Z ostatniej chwili

W sobotę 24 września o godzinie 3:00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Grabów w powiecie strzeleckim.

Wiadomości

Namysłowscy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali 45-latka podejrzanego o kradzież pieniędzy z przypadkowego samochodu.

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września około godziny 13:45 do dyżurnego z KWP wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu z hulajnogą na ,której poruszał