Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Pies miał trafić do schroniska – zaopiekował się nim policjant

Zgłoszenie dotyczyło biegającego w centrum miasta psa bez nadzoru. Jak się okazało jego właściciel przyznał, że nie jest w stanie zapewnić

pies, psa, ze schroniska, piesek, psy, schronisko pies, policjant pies, do schroniska, zaopiekował się,

Zgłoszenie dotyczyło biegającego w centrum miasta psa bez nadzoru. Jak się okazało jego właściciel przyznał, że nie jest w stanie zapewnić mu należytej opieki. Suczka Hotina miała więc trafić do schroniska. W tej sytuacji sierż. Wojciech Cieślar nie pozostał obojętny. Owczarek niemiecki znalazła już nowy dach nad głową i opiekę u policjanta.W sobotę (7 listopada), tuż po godzinie 15:00 dyżurny policji w Prudniku otrzymał zgłoszenie o biegającym bez nadzoru owczarku niemieckim w centrum miasta. Na miejscu okazało się, że pies nie był agresywny oraz że był zadbany. Policjanci schwytali zwierzę i przy współpracy ze strażą miejską szybko ustalili właściciela czworonoga.
Jak się okazało, jego właściciel nie był w stanie zapewnić mu należytej opieki. Z tego powodu też zamierzał oddać go do schroniska. W tej sytuacji sierż. Wojciech Cieślar nie pozostał obojętny. Policjant zdecydował, że zaopiekuje się czworonogiem.
Od kilku dni „Hotina” – bo tak nazywa się owczarek niemiecki ma już nowy dom. Jak przyznaje funkcjonariusz ma ona warunki aby się wybiegać i jest szczęśliwa. KPP w Prudniku

2450
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Do tego zdarzenia doszło w czwartek (13 czerwca), po godzinie 20:00 w miejscowości Rzepcze.

Wiadomości

Prudniccy kryminalni zatrzymali 3 mężczyzn podejrzanych o kradzież ciągnika rolniczego o wartości ponad ćwierć miliona złotych.

Wiadomości

Na przełomie marca oraz kwietnia tego roku do prudnickich policjantów docierały zgłoszenia dotyczące podpaleń stert słomy.

Z ostatniej chwili

W środę 12 czerwca 2024r na terenie gminy Biała uaktywnili się oszuści.