Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

PIĄTEK 13.POLICJANCI ZATRZYMALI PRAWA JAZDY ZA NADMIERNĄ PRĘDKOŚĆ KOLEJNYM KIEROWCOM.

Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej grupy SPEED zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym

wypadek, kierowca ietrzeźwy, kierowca pijany, kieowca i alkohol, pod wpływem spowodował wypadek, laweta, na lawecie, opolskie wiadomości,

Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej grupy SPEED zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h prędkości trzem kierowcom volkswagenów. Niechlubny rekordzista na obowiązującej „sześćdziesiątce” miał na liczniku 158 km/h. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość nadal pozostaje jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Apelujemy o rozwagę i rozsądek na drodze.Zadaniem policyjnej grupy „SPEED” jest przeciwdziałanie niebezpiecznym zachowaniom na drogach. W środę (11 listopada) funkcjonariusze z Kędzierzyna-Koźla wchodzący w skład tej grupy zatrzymali prawo jazdy 3 kierującym, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h.
Pierwsze prawo jazdy policjanci zatrzymali przed godziną 10:00. Funkcjonariusze którzy pełnili służbę nieoznakowanym radiowozem zauważyli w Kędzierzynie-Koźlu na ul. Mostowej volkswagena, którego kierowca poruszał się z nadmierną prędkością. Mężczyzna na obowiązującej „sześćdziesiątce” miał na liczniku 119 km/h. Podczas wykonywanych czynności dodatkowo okazało się, że 46-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego miał orzeczony sądowy zakaz kierowania pojazdami. W związku z tym mężczyzna będzie odpowiadał za przestępstwo. Grozi mu za to kara nawet do 5 lat pozbawiania wolności.
Kilkanaście minut później, mundurowi zatrzymali do kontroli kolejnego kierowcę volkswagena. Tym razem 29-letni mieszkaniec naszego powiatu w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o blisko 100 km/h. Mężczyzna na obowiązującej „sześćdziesiątce” jechał z prędkością 158 km/h.
Tego samego dnia, około godziny 14:00 policjanci zatrzymali prawo jazdy 20-letniemu kierowcy volkswagena. Mężczyzna na Al. Armii Krajowej w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o 63 km/h.
W związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h mundurowi zatrzymali 20 i 29-letnim kierowcom prawo jazdy. Dodatkowo za popełnione wykroczenie zostali oni ukarani mandatem, a ich konto powiększyło się o 10 punktów karnych.
Przypominamy, że nadmierna prędkość pozostaje nadal jednym z głównych czynników negatywnie wpływających na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Każdy kierujący na drodze ma bezpośredni wpływ nie tylko na swoje bezpieczeństwo, ale także pozostałych uczestników ruchu drogowego. Dlatego też o apelujemy o rozwagę i rozsądek na drodze. KPP w Kędzierzynie Koźlu

1525
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 6 grudnia około godziny 16:45 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK 39, w miejscowości Igłowice.

Z ostatniej chwili

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj (6.12) rano na ul. Sikorskiego w Brzegu.

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 5 grudnia około godziny 13:40 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Opola koło stacji BP.

Z ostatniej chwili

W niedzielę 4 grudnia po godzinie 16:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ulicy Śliwickiej w Otmuchowie.