Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kultura

Ośmiokrotne Mistrzostwo Europy dla tancerzy RAMADA TEAM z Opola.(Zdjęcia)

W dniach 8-11 września 2022r. w Macedonii (Skopje) odbyły się Mistrzostwa Europy

Ośmiokrotne Mistrzostwo Europy dla tancerzy RAMADA TEAM z Opola.(Zdjęcia)

W dniach 8-11 września 2022r. w Macedonii (Skopje) odbyły się Mistrzostwa Europy IDO EUROPEAN BALLET, JAZZ, MODERN AND CONTEMPORARY CHAMPIONSHIPS 2022.
Na arenie europejskiej, miasto Opole i Polskę reprezentowali tancerze Niepublicznej Szkoły Baletowej Szkoły Sztuki Tańca RAMADA, którzy dzięki kwalifikacji z Mistrzostw Polski walczyli o tytuły najlepszych tancerzy wraz z zawodnikami z całej Europy.

Na scenie zaprezentowało się łącznie ponad 2000 zawodników, z 22 krajów które oceniało profesjonalne, międzynarodowe jury.

Zawodnicy RAMADA TEAM zaprezentowali łącznie 46 choreografii i stanęli na podium aż 22 razy zdobywając 8 złotych, 10 srebrnych i 4 brązowe medale.

Klasyfikacja zawodników Ramada Team na Mistrzostwach Europy w poszczególnych technikach:

BALET
1 miejsce formacja balet seniorzy
1 miejsce grupa balet seniorzy
1 miejsce grupa balet juniorzy
1 miejsce Anna Zadorska solo balet repertuar junior2
1 miejsce Blanka Ukarma solo Balet Open junior 1
1 miejsce Blanka Ukarma solo Balet Repertuar junior 1
1 miejsce Julia Ciszewska i Markus Gonsior duet Balet 17+
2 miejsce formacja balet juniorzy
2 miejsce Karolina Skorupa solo Balet Repertuar junior 2
2 miejsce Zofia Szpryngiel solo Balet open 17+
2 miejsce Anna Zadorska solo Balet open junior 2
2 miejsce Karolina Guzy i Hanna Gajewska duet Balet 17+
3 miejsce formacja balet dzieci
3 miejsce Anna Czajkowska solo Balet open 17+
3 miejsce Emilia Grzenia solo Balet repertuar junior 1
4 miejsce grupa balet dzieci
5 miejsce Wiktoria Haczkiewicz solo Balet open 17+
8 miejsce Karolina Guzy solo Balet 17+
Choreografia balet: Martyna Dobosz, Rafał Minkiewicz, Izabela Przepiórska-Górniak, Żanetta Borówka, Julia Ciszewska, Mira Grodziecka-Makulska

MODERN
2 miejsce formacja modern seniorzy
2 miejsce grupa modern seniorzy „show must go on”
2 miejsce Markus Gonsior solo modern 17+
4 miejsce Anna Czajkowska i Markus Gonsior duet Modern 17+
4 miejsce Milena Zdzuj i Julia Cebulla duet modern junior 1
5 miejsce grupa modern senior „the help”
7 miejsce formacja modern juniorzy
8 miejsce grupa dzieci modern
8 miejsce Julia Cebulla solo Modern junior 1
8 miejsce Oliwia Chudy solo Modern 17+
9 miejsce formacja dzieci modern
9 Anna Czajkowska solo Modern 17+
10 miejsce Milena Zdzuj solo Modern junior 1
12 miejsce grupa juniorzy modern
Choreografia modern: Agnieszka Mołodowicz, Barbara Królicka, Katarzyna Kuta, Rafał Minkiewicz

JAZZ
1 miejsce formacja jazz seniorzy
2 miejsce formacja jazz dzieci
2 miejsce Markus Gonsior solo jazz 17+
3 miejsce grupa jazz seniorzy „be italian”
4 miejsce Oliwia Chudy solo Jazz 17+
4 miejsce Anna Czajkowska i Markus Gonsior duet Jazz 17+
5 miejsce grupa jazz senior „big spender”
6 miejsce Milena Zdzuj solo Jazz junior1
7 miejsce grupa jazz juniorzy
7 miejsce Julia Cebulla solo Jazz junior1
7 miejsce Zofia Szpryngiel i Wiktoria Haczkiewicz duet jazz 17+
10 miejsce formacja jazz juniorzy
Choreografia jazz: Barbara Królicka, Katarzyna Kuta

616
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedziele 2 października po godzinie 16:00 strażacy dostali wezwanie na osiedle przy ul. Koszyka w Opolu, do drzewa, które spadło na

Sport

W sobotni wieczór opolskiej Stegu Arenie odbyła się druga gala sportów alki Lewy

Z ostatniej chwili

W sobotę 1 października o godzinie 12:20 do słuzb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja-Reymonta w Opolu.

Wiadomości

W piątek 30 września w godzinach wieczornych opolskie służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego do wypadku na skrzyżowaniu ulic