Hi, what are you looking for?

Opolska Łyżwa 2021

W ostatni weekend tj. 22-24 stycznia 2021 w Opolu na Toropolu

Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie

W ostatni weekend tj. 22-24 stycznia 2021 w Opolu na Toropolu odbyły się ogólnopolskie zawody łyżwiarskie (Opolska Łyżwa 2021). W zawodach wzięło udział 185 zawodników z całego kraju. Opole reprezentowało 18 zawodników, z czego 7 stanęło na podium.

W kategoriach podstawowych medale zdobyły:
Junior młodszy B – złoty medal – Weronika Ferlin – srebrny medal – Aleksandra Janikowska Klasa srebrna – medal brązowy – Julia Subocz Klasa wstępna – srebrny medal Emilia Rożek – brązowy medal – Amelia Kośniewska

W kategoriach dodatkowych (amatorskich) medale zdobyły:
Klasa brązowa U12 – złoty medal – Kalina Popów Klasa wstępna U15 – brązowy medal – Marta Popów.

Pandemia i obostrzenia nie pozwoliły na udział publiczności, ale dla fanów i sympatyk udostępniony był w internecie przekaz na żywo.

2514

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 28 marca o godzinie 23:40 doszło do wypadku na ulicy Budowlanych w Opolu koło stacji paliw.

W czwartek (28.03) oficjalne otwarto blok operacyjny z oddziałem anestezjologicznym w szpitalu przy ul. Reymonta w Opolu.

W czwartek 28 marca o godzinie 16:53 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego na ulicy Chabrów w Opolu.

W środę 27 marca o godzinie 15:08 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku na trasie Opole- Krapkowice na DK45 w miejscowości