Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Opolska KAS wykryła 10 automatów do gier przewożonych w samochodzie ciężarowym

Funkcjonariusze opolskiej KAS zatrzymali do kontroli samochód ciężarowy w którym przewożono 10 automatów do gier.

automaty do gier opolskie, opole, autoamty, nielagalne automaty,

Funkcjonariusze opolskiej KAS zatrzymali do kontroli samochód ciężarowy w którym przewożono 10 automatów do gier.

Kierowca nie posiadał dokumentów potwierdzających prawo do obrotu urządzeniami, za co mogą mu grozić sankcje z kodeksu karnego skarbowego.
30 listopada w godzinach popołudniowych na drodze krajowej powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego funkcjonariusze opolskiej KAS zatrzymali do kontroli samochód ciężarowy, w którym ujawnili 10 automatów do gier. Urządzenia wyglądały na używane, a kierowca twierdził, że przewozi je do Czech. Funkcjonariusze zadecydowali o zabezpieczeniu urządzeń i przesłuchaniu kierowcy celem wyjaśnienia stanu faktycznego.****Posiadanie automatów bez wymaganej dokumentacji i stosownych pozwoleń jest nielegalne i podlega karom. Prowadzenie działalności w zakresie gier na automatach może odbywać się po uzyskaniu koncesji w kasynach gier oraz salonach gier objętych monopolem państwa. Obecnie na terenie Opolszczyzny działa 1 kasyno i 13 salonów gier prowadzonych legalnie przez spółkę skarbu państwa. Wszystkie inne lokale na terenie Opolszczyzny, w których urządza się gry na automatach działają nielegalnie. Krajowa Administracja Skarbowa sprawuje nadzór nad rynkiem gier hazardowych w Polsce i walczy z szarą strefy w tym obszarze. W razie stwierdzenia oferowania nielegalnych gier hazardowych należy poinformować o tym Krajową Administrację Skarbową i zadzwonić pod nr tel. 800 060 000 lub wysłać maila na: powiadomKAS@mf.gov.pl Źródło KAS Opole

1165
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 6:40 służby ratunkowe dostały wezwanie na numer alarmowy 112 o wypadku na obwodnicy północnej Opola.

Wiadomości

Na Jarmark Wielkanocny w skansenie będzie można dojechać autobusem. Miejski Zakład Komunikacyjny

Sport

Już w najbliższy weekend opolski Toropol będzie gościł uczestników Mistrzostw Polski Amatorów w hokeju na lodzie.

Z ostatniej chwili

Od 1 kwietnia na Opolszczyźnie do realizacji programu profilaktyki raka jelita grubego