Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

OPOLE DISCO CUP 2022(Zdjęcia)

Jak uprzednio informowaliśmy na naszej stronie w dniu 19 marca 2022r w Opolu na hali widowiskowo-sportowej Politechniki Opolskiej

OPOLE DISCO CUP 2022(Zdjęcia)

Jak uprzednio informowaliśmy na naszej stronie w dniu 19 marca 2022r w Opolu na hali widowiskowo-sportowej Politechniki Opolskiej przy ulicy Prószkowskiej 76 odbył się pierwszy w naszym województwie ogólnopolski turniej gimnastyki artystycznej pod nazwą OPOLE DISCO CUP.

Organizatorem całego przedsięwzięcia było STOWARZYSZENIE SPORTOWE RG ART OPOLE mające pod swoją pieczą trenerską 90 osobowy zespół dziewczynek . To nowa dyscyplina sportu w Opolu, która spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem publiczności podczas turnieju.
Turniej wielu obserwatorów, rodziców jak i uczestników skwitowało krótko …wspaniałe zawody, niezapomniana atmosfera, przepiękne występy , turniej zachwycający.
Wielki aplauz wzbudził zbiorowy występ zawodniczek klubu RG ART OPOLE.
Uczestniczyło ok. 250 zawodniczek z całej Polski.

Gratulujemy Organizatorowi i wszystkim zawodniczkom przepięknych występów.
Mamy nadzieję powtórki turnieju – za rok !

Turniej Współfinansowany był przez Samorząd Województwa Opolskiego.
Patronat Honorowy turnieju sprawował Marszałek Województwa Opolskiego – Pan Andrzej Buła
Patronat Honorowy turnieju sprawował Prezydent Miasta Opola – Pan Arkadiusz Wiśniewski

Tekst Bogdan

1283
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

Do Polski trafiła już pierwsza partia z 300 zamówionych pojazdów Couguar 4x4. Zanim jednak przekazane zostaną do jednostek wojskowych

Z ostatniej chwili

Na terenie zakładu mleczarskiego, podczas transportu, z wózka widłowego spadł pojemnik z 50-procentowym roztworem kwasu azotowego.