Uni Opole z drugą porażką

2017-10-19 | 2017-10-19 14:31:55 | Wejść: 1386

W środę siatkarki Uni Opole meczem z PWSZ Tarnów zainaugurowały sezon ligowy na własnym parkiecie. Niestety nie był to udany debiut. Nasz zespół zapisał na swoim koncie drugą porażkę w sezonie. Tym razem Opolanki ugrały jednego seta.

Wszystko zaczęło sie bardzo dobrze, zarówno w pierwsze, jak i w drugiej odsłonie siatkarki Uni Opole wychodziły na kilkupunktowe prowadzenie. Tego prowadzenia jednak nie potrafiły dociągnąć do końca partii. Efektem były przegrane do 23 i 18. W trzecim secie nastąpiło przebudzenie. Ty razem przez większość czasu lepiej spisywały się zawodniczki przyjezdne. Jednak to Uni wygrało na przewagi do 25. Radość Opolanek niestety nie trwała długo. Czwarta partia okazała się ostatnią w tym spotkaniu. Niestety swój wkład w tym meczu mieli sędziowie, którzy szczególnie w ostatniej partii podjęli szereg niezrozumiałych decyzji.

W najbliższą sobotę Uni Opole zmierzy się na wyjeździe z AZS-em AWF-em Warszawa.

Komplet wyników:

Joker Świecie -  SMS PZPS Szczyrk 3:0 25:18, 25:21, 25:23

Solna Wieliczka - Wisła Warszawa 3:2 15:25, 25:23, 21:25, 25:18, 19:17
AZS Politechniki Śl. Gliwice -  Radomka Radom 3:2 21:25, 21:25, 25:23, 25:19, 15:11
MKS Kalisz - Energetyk Poznań 3:0 25:15, 25:18, 25:9
Karpaty Krosno - AZS AWF Warszawa 3:1 25:20, 26:24, 23:25, 25:21
Uni Opole - PWSZ Tarnów 1:3 23:25, 18:25, 27:25, 19:25