Trwa Turniej Fina這wy II ligi siatkarek

2017-05-25 | 2017-05-25 22:55:53 | Wej嗆: 1116

Od wczoraj w hali PLO2 w Opolu przy ul. Pu豉skiego trwa Turniej Fina這wy o wej軼ie do I ligi kobiet. Siatkarki ECO Uni Opole po dwóch wygranych meczach zajmuj pierwsze miejsce w tabeli.

W 鈔od Opolanki pewnie pokona造 BlueSoft Mazovi Warszawa 3:0 (25:22, 25:18, 25:9). Szczególnie w trzecim secie by這 wida, 瞠 nasz zespó jest w gazie, a przeciwnik niewiele jest w stanie na parkiecie tego dnia zdzia豉.  Najlepsz zawodniczk meczu zosta豉 wybrana 鈔odkowa ECO Uni Joanna Moczko.

W meczu otwarcia  PWSZ Tarnów wygra 3:1 (25:22, 25:23, 15:25, 25:19) z AZS-em AWF Warszawa.

W czwartek na parkiecie pierwszy raz pokaza造 si zawodniczki PLKS-u Pszczyna. Zespó ze 奸御ka zaprezentowa si dobrze, pokonuj帷 AZS AWF 3:1 (25:20, 25:16, 20:25, 25:19). Prawdziwa uczta jednak nast徙i豉 w drugim meczu, w którym gospodynie zmierzy造 si z Tarnowiankami, by to wi璚 bezsprzecznie mecz najwi瘯szych faworytem do awansu do I ligi.  Na pocz徠ku pierwszego seta zawodniczki PWSZ wysz造 na kilkupunktowe prowadzenie i tak na prawd do ko鎍a partii t przewag utrzymywa造. Druga i trzecia ods這na jednak nale瘸造 ju zdecydowanie do ECO Uni, obie zako鎍zy造 si do 16. W decyduj帷ym czwartym secie emocji nie brakowa這 do samego ko鎍a. PWSZ zdo豉 dogoni Opolanki i doprowadzi do remisu po 22, jednak ostatecznie, po ataku Agnieszki Kazanieckiej siatkarki z Uniwersytetu Opolskieg wygra造 do 23. MVP meczu zosta豉 wybrana 鈔odkowa zespo逝 z Opola Dominika Witowska.

Honorowy patronat nad turniejem obj掖 Marsza貫k Województwa Opolskiego Andrzej Bu豉.