ECO Uni dwukrotnie lepsze od Polonii 安idnica

2017-04-03 | 2017-04-03 09:55:25 | Wej嗆: 1394

Bardzo udany weekend maj za sob siatkarki ECO Uni Opole. W sobot i niedziel pokona造 w spotkaniach fina這wych drugiej grupy II ligi na wyje寮zie Poloni 安idnica.

W sobot Opolanki rozstrzegn窸y pojedynek z liderem grupy po sezonie zasadniczym w czterech setach. Tylko w trzeciej partii miejscowe zdo豉造 wygra, to jednak nie wp造n窸o na wynik ko鎍owy spotkania. Zawodniczki ECO Uni prowadzone przez Ew Cabajewsk wykorzystywa造 s豉bsz dyspozycj przeciwniczek, nie pozostawiaj帷 z逝dze, kto tego dnia jest mocniejszy.

W niedziel siatkarki Polonii wysz造 na parkiet bardziej zmotywowane, jednak na niewiele si to zda這. Kiedy tylko Opolanki nie pope軟ia造 b喚dów, dominowa造, w pierwszym i drugim secie zabieraj帷 seta w ko鎍ówkach, w trzecim deklasuj帷 przeciwnika.

Kolejne spotkanie z Poloni ju we wtorek, o godzinie 18:00 w hali przy ul. Pu豉skiego 3. Ewentualny czwarty mecz (w przypadku przegranej we wtorek) dzie pó幡iej, równie o godzinie 18:00.

MKS 安idnica -  AZS Uni Opole    1:3   (20:25, 19:25, 25:23, 18:25)
MKS 安idnica -  AZS Uni Opole    0:3    (23:25, 23:25, 14:25)

zdj璚ia: Marek 安ierczy雟ki