Zakończyły się eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U20

2019-11-11 | 2019-11-11 21:50:25 | Wejść: 625

W dniu dzisiejszym w OSiR w Komprachcicach zostały przeprowadzone Eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U20!.

W ramach Turnieju na parkiecie spotkały się 4 drużyny :
✅Bongo Krapkowice
✅GSF Gliwice - Futsal
✅LKS Młodość Rudno
✅Berland Komprachcice Futsal Team

Zwycięzcami dzisiejszych Eliminacji został Berland Komprachcice Futsal Team 🥇🏆 na drugim miejscu LKS Młodość Rudno 🥈🏆 trzecie miejsce dla GSF Gliwice - Futsal🥉🏆 i tuż za podium 🏅🏆 Bongo Krapkowice.

Dwie pierwsze drużyny Awansowały do Finału ;)

‼️Najlepszym bramkarzem został zawodnik LKS Młodość Rudno ‼️

‼️Najlepszym strzelec został zawodnik Berland Komprachcice Futsal Team Kamil Klimczak‼️

‼️Najlepszy MVP został zawodnik Berland Komprachcice Futsal Team Mateusz Suchy Suchodolski‼️

Wszystkim Zawodnik Gratulujemy i Mamy nadzieję, że obyło się bez kontuzji.! Dziękujemy również za świetną atmosferę, którą stworzyliście.Zródło Berland Komprachcice Futsal Team Foto Damian