ZAKSA wygrała 3:1 z AZS-em Olsztyn

2019-02-06 | 2019-02-06 22:48:36 | Wejść: 1591

Mecz w hali Azoty rozpoczął się zgodnie z planem. Pierwszego seta ZAKSA wygrała wysoko 25:18. W drugim niespodziewanie lepsi byli goście z Olsztyna. Akademicy po zaciętej końcówce wygrali 35:33 i w całym spotkaniu doprowadzili do remisu 1:1.W trzecim secie znów bezpieczna przewaga ZAKSY. Kędzierzynianie kontrolowali przebieg seta i wygrali 25:20. Nerwowo było w czwartej partii. Miejscowi roztrwonili przewagę, ale najważniejsze piłki ponownie należały do nich. ZAKSA wygrała czwartego seta 25:22, a cały mecz 3:1.Wicemistrzowie Polski zapisali na swoim koncie kolejną wygraną i kolejny komplet punktów. Tym samym umocnili się na czele tabeli Plusligi.Zródło Radio Opole Foto Artur