Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Odbudowa domu po pożarze dla rodziny z Karczowa

Parę dni temu w Karczowie palił się dom. Dom cudownej kobiety, wspaniałej nauczycielki.

pomoc, zrzutka, dom w karczowie, pożar domu, spalony dom, potrzebna pomoc, potrzebne wsparcie, Pożar domu w Karczowie pod Opolem (Zdjęcia)

Parę dni temu w Karczowie palił się dom. Dom cudownej kobiety, wspaniałej nauczycielki. Wszyscy jesteśmy poruszeni tym co się stało. Pani Helenka uczyła dzieci z PG2 oraz PG4, najlepszy nauczyciel oraz wychowawca pod słońcem, zawsze pomocna. Niestety teraz sama jest w potrzebie. Wszyscy starają się pomóc i została zorganizowana zbiórka pieniędzy na odbudowę domu – czytamy w wiadomości wysłanej do naszej redakcji. Przyłączamy się do akcji pomocy Pani Helenie i zachęcamy do udziału w zbiórce.

https://zrzutka.pl/3saddt

2449
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

#POMAGAMYiCHRONIMY nie tylko na służbie. Świadczy o tym postawa st. sierż. Tomasza Suchego oraz st. sierż. Adama Sobczaka,

Z ostatniej chwili

W środę 16 listopada o godzinie 14:05 wpłynęło zgłoszenie do dyżurnego straży pożarnej o pożarze w miejscowości Złotniki koło Opola.

Z ostatniej chwili

We wtorkowe popołudnie służby ratunkowe dostały wezwanie

Z ostatniej chwili

We wtorek po godzinie 22:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze w jednym z ośrodków nad Jeziorem Dużym w Turawie.