Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Odbudowa domu po pożarze dla rodziny z Karczowa

Parę dni temu w Karczowie palił się dom. Dom cudownej kobiety, wspaniałej nauczycielki.

pomoc, zrzutka, dom w karczowie, pożar domu, spalony dom, potrzebna pomoc, potrzebne wsparcie, Pożar domu w Karczowie pod Opolem (Zdjęcia)

Parę dni temu w Karczowie palił się dom. Dom cudownej kobiety, wspaniałej nauczycielki. Wszyscy jesteśmy poruszeni tym co się stało. Pani Helenka uczyła dzieci z PG2 oraz PG4, najlepszy nauczyciel oraz wychowawca pod słońcem, zawsze pomocna. Niestety teraz sama jest w potrzebie. Wszyscy starają się pomóc i została zorganizowana zbiórka pieniędzy na odbudowę domu – czytamy w wiadomości wysłanej do naszej redakcji. Przyłączamy się do akcji pomocy Pani Helenie i zachęcamy do udziału w zbiórce.

https://zrzutka.pl/3saddt

3535
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 10 kwietnia o godzinie 13:40 służby ratunkowe zostały zadysponowane do pożaru w miejscowości Kierpień koło Głogówka.

Z ostatniej chwili

W środę 10 kwietnia o godzinie 09:10 strażacy z JRG i OSP zostali zadysponowani, do pożaru na ulicy Kościuszki w Opolu.

Wiadomości

W piątek 05 kwietnia 2024 roku około godzinie  01:47 SKKP PSP w Brzegu przyjęło zgłoszenie, z którego treści wynikało, że na ulicy Oławskiej

Z ostatniej chwili

W piątek 28 marca po godzinie 14:00 służby ratunkowe zostały powiadomione od operatora nr alarmowego 112 o pożarze domu jednorodzinnego