Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Odbudowa domu po pożarze dla rodziny z Karczowa

Parę dni temu w Karczowie palił się dom. Dom cudownej kobiety, wspaniałej nauczycielki.

pomoc, zrzutka, dom w karczowie, pożar domu, spalony dom, potrzebna pomoc, potrzebne wsparcie, Pożar domu w Karczowie pod Opolem (Zdjęcia)

Parę dni temu w Karczowie palił się dom. Dom cudownej kobiety, wspaniałej nauczycielki. Wszyscy jesteśmy poruszeni tym co się stało. Pani Helenka uczyła dzieci z PG2 oraz PG4, najlepszy nauczyciel oraz wychowawca pod słońcem, zawsze pomocna. Niestety teraz sama jest w potrzebie. Wszyscy starają się pomóc i została zorganizowana zbiórka pieniędzy na odbudowę domu – czytamy w wiadomości wysłanej do naszej redakcji. Przyłączamy się do akcji pomocy Pani Helenie i zachęcamy do udziału w zbiórce.

https://zrzutka.pl/3saddt

2155
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piętek 3 czerwca o godzinie 19:35 dyżurny Stanowiska Kierowania przyjął zgłoszenie o pożarze gałęzi w miejscowości Kotlarnia.

Z ostatniej chwili

We wtorek 17 maja o godzinie 16:30 odbyły się gminne ćwiczenia w Turawie. Organizatorzy to OSP Osowiec, Wójt Turawy, WIK Turawa, KOMA

Z ostatniej chwili

Na miejscu pożaru 11 zastępów. 5 osób ewakuowało się przed przybyciem strażaków.

Z ostatniej chwili

Kilka zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policja interweniowali w poniedziałek, 11 kwietnia około godziny 6.30 w