Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Obywatelskie zatrzymanie pijanego obywatela Ukrainy jadącego bmw w Bierdzanach.(Zdjęcia)

W niedzielę 24 lipca około godziny 10:45 w miejscowości Bierdzany, na drodze krajowej 45 doszło do obywatelskiego zatrzymania.

Obywatelskie zatrzymanie pijanego obywatela Ukrainy jadącego autem bmw w Bierdzanach.(Zdjęcia)

W niedzielę 24 lipca około godziny 10:45 w miejscowości Bierdzany, na drodze krajowej 45 doszło do obywatelskiego zatrzymania.

Do mężczyzny jadącego swoim autem podjechało bmw. U kierowcy tego pojazdu wyczuć można było woń alkoholu. Mężczyzna chciał pożyczyć telefon, aby zadzwonić. Świadek odmówił.

Kiedy mężczyzna wrócił do auta i ruszył, świadek pojechał za nim. Dawał mu sygnały świetlne i dźwiękowe, aby zjechał na pobocze. BMW w końcu zjechało, a jego kierowca uciekł i schował się w zaroślach.

Świadek zadzwonił na nr 112 i wezwał policję. Pilnował też, aby mężczyzna z bmw nie oddalił się z miejsca.

Policjanci po przyjeździe na miejsce przebadali kierowcę. Miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. BMW zostało zatrzymane i odholowane na parking policyjny.

Mężczyznę doprowadzono do wytrzeźwienia. Jako, że nie ma stałego miejsca zamieszkania w Polsce (to obywatel Ukrainy) został zatrzymany celem wykonania czynności procesowych.

Informacji udzieliła rzecznik prasowy policji z KMP w Opolu asp. Agnieszka Nierychła.

„Reklama” Pomoc Drogowa Auto Czok Tel 661 333 777

2072
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedziele 2 października po godzinie 16:00 strażacy dostali wezwanie na osiedle przy ul. Koszyka w Opolu, do drzewa, które spadło na

Z ostatniej chwili

W niedzielę 2 października o godzinie 9:30 doszło do wypadku na DW 423 w lesie pomiędzy Chorulą i Kątami Opolskimi.

Z ostatniej chwili

W sobotę 1 października o godzinie 12:20 do słuzb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja-Reymonta w Opolu.

Wiadomości

W piątek 30 września w godzinach wieczornych opolskie służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego do wypadku na skrzyżowaniu ulic