Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Obywatelowi Ukrainy omyłkowo wypłacono 2,5 tys. dolarów więcej w kantorze w Brzegu. Wyznaczono nagrodę za pomoc w odzyskaniu pieniędzy. (Zdjęcia)

Do niecodziennej sytuacji doszło w poniedziałek (14.11), około godz. 13:50 w kantorze wymiany walut mieszczącym się w budynku Brzeskiego

Obywatelowi Ukrainy omyłkowo wypłacono 2,5 tys. dolarów więcej w kantorze w Brzegu. Wyznaczono nagrodę za pomoc w odzyskaniu pieniędzy. (Zdjęcia)

Do niecodziennej sytuacji doszło w poniedziałek (14.11), około godz. 13:50 w kantorze wymiany walut mieszczącym się w budynku Brzeskiego Centrum Kultury.

Obywatel Ukrainy przyszedł kupić dolary, ale nie spodziewał się, że otrzyma ich znacznie więcej.
„Mężczyzna przyszedł kupić 2,5 tys. USD, a wypłacono mu dwa razy więcej. Kiedy zorientowałem się, że doszło do pomyłki, już go nie było.

Klient był charakterystycznie ubrany w pomarańczowe spodnie i czarna kurtkę. To obywatel Ukrainy” – mówi nam współwłaściciel kantoru „Joker” w Brzegu.
Sprawa została zgłoszona na policję, jednak zanim mundurowi ustalą kim był klient kantoru, on sam może zwrócić nadmiar gotówki i otrzymać nagrodę.

„Dla każdego, kto pomoże w odzyskaniu pieniędzy wyznaczyliśmy nagrodę w wysokości 4 tys. złotych. Nawet jeśli zgłosi się do nas klient, któremu omyłkowo je wypłaciliśmy, to także otrzyma taką nagrodę” – zapewnia współwłaściciel kantoru.

Źródło i Foto www.brzeg24.pl

2537
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Komendant Miejski Policji w Opolu – mł. insp. Rafał Drozdowski powierzył obowiązki nowym komendantom i zastępcom w jednostkach Policji

Wiadomości

Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego jest jednym z priorytetów pracy funkcjonariuszy ruchu drogowego.

Z ostatniej chwili

W środę 1 lutego o godzinie 13:56 do służb ratunkowych wypłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku w miejscowości Chrząstowice.

Wiadomości

Policjanci zatrzymali wczoraj do kontroli drogowej kierującego fordem. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy.