Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Nyscy kryminalni zatrzymali 48-latka, który okradał nyskie markety.

Nyscy kryminalni ustalili i zatrzymali 48-latka, których miał dopuszczać się licznych kradzieży

Nyscy kryminalni ustalili i zatrzymali 48-latka, których miał dopuszczać się licznych kradzieży

Nyscy kryminalni ustalili i zatrzymali 48-latka, których miał dopuszczać się licznych kradzieży w nyskich marketach. Mieszkaniec miasta podejrzany jest między innymi o przywłaszczenie telefonów komórkowych czy sprzętu elektronicznego. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Za popełnione czyny grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Nyscy kryminalni, na podstawie pozyskanych informacji ustalili, że 39-letni mieszkaniec Nysy mógł dopuścić się szeregu kradzieży w sklepach. Jego łupem miały padać telefony komórkowe, słuchawki, szczoteczki elektryczne, perfumy oraz odzież. Do kradzieży dochodziło w marketach na terenie Nysy.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze potwierdzili swoje przypuszczenia. Łączna wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonych na kwotę ponad 4 000 złotych.

39-latek został zatrzymany. Usłyszał on już zarzuty, do których się przyznał. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło KPP Nysa Foto Archiwum

880
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.

Z ostatniej chwili

Do groźnego wypadku doszło dzisiaj (30.06) około godz. 14:20. Kierujący samochodem osobowym wjechał na przejazd kolejowy wprost pod

Z ostatniej chwili

Konieczność zachowania bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego nie wzięła się znikąd.

Wiadomości

28 czerwa na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego doszło do dwóch tragicznych w skutkach wypadków drogowych.