Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Nyscy kryminalni zatrzymali 48-latka, który okradał nyskie markety.

Nyscy kryminalni ustalili i zatrzymali 48-latka, których miał dopuszczać się licznych kradzieży

Nyscy kryminalni ustalili i zatrzymali 48-latka, których miał dopuszczać się licznych kradzieży

Nyscy kryminalni ustalili i zatrzymali 48-latka, których miał dopuszczać się licznych kradzieży w nyskich marketach. Mieszkaniec miasta podejrzany jest między innymi o przywłaszczenie telefonów komórkowych czy sprzętu elektronicznego. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Za popełnione czyny grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Nyscy kryminalni, na podstawie pozyskanych informacji ustalili, że 39-letni mieszkaniec Nysy mógł dopuścić się szeregu kradzieży w sklepach. Jego łupem miały padać telefony komórkowe, słuchawki, szczoteczki elektryczne, perfumy oraz odzież. Do kradzieży dochodziło w marketach na terenie Nysy.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze potwierdzili swoje przypuszczenia. Łączna wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonych na kwotę ponad 4 000 złotych.

39-latek został zatrzymany. Usłyszał on już zarzuty, do których się przyznał. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło KPP Nysa Foto Archiwum

1111
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Policjanci z Krapkowic zatrzymali na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa mężczyznę i kobietę, podejrzanych o kradzieże w jednej

Z ostatniej chwili

32-letnia kierująca chevroletem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu, w wyniku czego zderzyła się z prawidłowo jadącym

Sport

Już w najbliższy weekend w Nysie rozegrany zostanie turniej finałowy Tauron Pucharu Polski Kobiet

Wiadomości

W poniedziałek 27 marca o godzinie 23:00 wpłynęło zgłoszenie do dyżurnego policji w Opolu.