Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Nowy punkt wymazowy działający 24/7

Od czwartku (03.02.2022 r.) rozpoczyna pracę pierwszy w województwie punkt

Nowy punkt wymazowy działający 24/7

Od czwartku (03.02.2022 r.) rozpoczyna pracę pierwszy w województwie punkt wymazowy, w którym można wykonać test ANTYGENOWY 24 godziny 7 dni w tygodniu. Punkt zlokalizowany jest przy 116 Szpitalu Wojskowym w Opolu (ul. Wróblewskiego).

Przypominamy, że na terenie województwa opolskiego działają 24 stacjonarne punkty wymazowe oraz 8 karetek wyjazdowych, które wykonują testy w miejscu zamieszkania pacjenta. W ubiegłym tygodniu uruchomiono 1 dodatkowy punkt wymazowy w Opolu, a w przyszłym tygodniu planowane jest otwarcie kolejnego punktu wymazowego. Istniejące już punkty stale wydłużają godziny pracy tak, aby umożliwić wykonanie wymazu o różnych porach dnia.

Ponadto, w regionie zgłosiło się 10 aptek chętnych do przeprowadzania testów antygenowych, z czego 6 prowadzi już testy.

W najbliższych dniach rozpocznie pracę 14 punktów wymazowych wykonujących wyłącznie testy antygenowe (w tym punkt w Opolu pracujący w systemie 24/7).

źródło: Opolski Oddział Wojewódzki NFZ Foto Archiwum

2307
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Komendant Miejski Policji w Opolu – mł. insp. Rafał Drozdowski powierzył obowiązki nowym komendantom i zastępcom w jednostkach Policji

Wiadomości

Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego jest jednym z priorytetów pracy funkcjonariuszy ruchu drogowego.

Wiadomości

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, informujemy, że od 1 lutego wprowadzone zostaną zmiany na linii 28.

Z ostatniej chwili

We wtorek 31 stycznia o godzinie 7:00 policjanci z ruchu drogowego dostali wezwanie do wypadku na trasie Opole-Ozimek, na DK46 w miejscowości